Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem eddig az ÖSSZES fiú csak átvert és kihasznált?

Figyelt kérdés

Tök normális csaj vagyok.Nem vagyok ribanc,se gyökér stréber.Nem vagyok ronda,nem értem... Pedig biztos velem van a baj.De elegem van.Miért van ez?


18/L


2011. dec. 1. 23:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
mert túl könnyen adod magad, no kedves gyíkosok, erre jó ha az ember lánya kéreti magát...
2011. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

vadgesztenye: állítottam én valaha is az ellenkezőjét? :D



21F

2011. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
9. válaszoló, a kérdező nem írt semmi olyasmit, hogy ő a köcsögökre bukik. Összekeverted az egyik válaszolóval.
2011. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

00:51:

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ b@sszameg. Igazad van!


Neharagudj kérdező, ez tényleg annak a 16 éves lánynak szólt.

Franc vigye el, de elnéztem.

Mégegyszer bocsi!!!



21F

2011. dec. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ne légy naiv és ne hallgass senkire csak azt csináld amit tényleg akarsz és nem leszel átverve vagy megalázva.
2011. dec. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Lehet, hogy túl normális vagy! Szedd fel őket és dobd odébb! Ne foglalkozz a többivel! 23/L
2011. dec. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mennyi volt ez az ÖSSZES idáig?

De azt ne vedd bele, akik valaha kölcsönkért tőled egy papír zsebkendőt, aztán nem adta vissza!


Egyébként meg tényleg azért lehet, mert a rendes, megbízható fiúkat vagy észre se veszed, vagy túl unalmasnak találod és legjobb esetben is barátnak nevezed ki.

A többi meg átver.

Valamit valamiért...

2011. dec. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

ne igyál annyit ;):D ne legyél naiv, ne add magad könnyen, ha hódításra vágysz.

esetleg még tanulsz v már dolgozol? mit?

2011. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mert csak a külső érdekel téged is, és azzal jössz össze, aki jól néz ki. A jóképű srácok pedig megtehetik, h csak kihasználnak, mert úgyis találnak helyetted mást.
2011. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

utolsó: ezzel azt mondod hogy aki jól néz ki, az már tuti kihasználja a lányokat?


hát elárulom tévedsz ;)

2011. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!