Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet még ebből valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még ebből valami vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön vagyok, még 2,5 hónapig. 2 hónapja megismerkedtem egy fiúval, rögtön szimpatikusak voltunk egymásnak. Sorra jöttek a randik, minden jól ment. Aztán ahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz minden téren, egyszer csak közölte, hogy hát inkább legyünk csak barátok, mindenféle mondvacsinált indokok miatt, pl. őt zavarja, hogy előtte voltak lazább kapcsolataim, vagy hogy NÉHA szóbahozom az exemet, stb.


Persze azóta is folyamatosan keresi a társaságomat, minden nap találkozunk, szerelmes dalokat küldözget, "véletlenül" hozzámér, folyamatosan ír nekem stb...


Az is hozzátartozik, hogy kb 4 hónapja szakított (a lány másik országban él), de munkakapcsolatban maradtak, és ezért sokat beszélnek (természetesen nem tudom, miről, nem kémkedek).


Most vajon megijedt, hogy elutazom (pár hónapról van szó, szakmai gyakorlat, nyáron jöhetek vissza), esetleg még mindig az exét szereti, vagy nem is akar tőlem semmi komolyat?

Én 23, ő 27.


Légyszi normális válaszokat!


2011. dec. 1. 23:02
 1/1 babszem válasza:

Szerintem a legjobb lenne ha leulnel vele beszelgetni, es megkerdezned.Az a baj , ha nem kerdezed meg akkor mindenfele(lehet) hulyesegeket fogsz egy idon tul gondolni.

A nok hajlamosak tul komplikalni a dolgokat(en is az vagyok), es tapasztalataim szerint ennek mindig rossz vege lesz.

Egy szo mint szaz, uljetek le valahol, akar egy italra vagy nem tudom, es beszeljetek meg.Hidd el jobban fogod magad utana erezni, es nem ugy utazol el hogy fogalmad sincs mi van veletek.

Remelem segitettem:)

x

2011. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!