Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség azt hiszem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség azt hiszem szerelmes lettem 11 éve nem volt kapcsolatom (. ) de a férfi jóval fiatalabb ?

Figyelt kérdés

az elmult években semmilyen kapcsolatom nem volt ..nem is kerestem.

2 hónapja dolgozom egy konyhán,egyik munkatársam mindössze 24 éves,én 42 vagyok.(én vagyok a nö,az idösebb)

egy ideje ugy érzékelem,hogy szeret mellettem lenni,szeret megnevettetni,hülyéskedni velem, meg a nézéséböl mintha azt venném ki hogy tetszem neki.

Volt hogy megkérdezte,hogy miért nincs jó kedvem, éreztem hogy ezt más hangnemben kérdezte mint a többi munkatárs ha szól hozzám.(halkan a hátam mögött:-)


Annyira zavarba jöttem,hogy megkértem,hogy a saját munkájával foglalkozzon..

De valahogy innentöl,olyan hatást gyakorol rám,hogy ugy viselkedek mint egy kamasz gyerek,már meg sem merem szólíttani.

Az a helyzet,hogy nem vagyok beálva alkalmi kapcsolatokra,

és nem is tudom ´hogy ö érez e irántam valamit (?)

ráadásul anyja lehetnék,ez igy elég perverz..((

Elhatároztam,hogy nem megyek bele semmilyen kapcsolatba,kitérek az utjából,de ez nagyon felemész,már enni is allig tudok.

Nem tudom mit csináljak,hogy lehetne lehüttenni ezt az egészet?

Ha többször összetalálkozik a tekintetünk,és próbál velem

viccelödni .. de semmi konrét ajánlatot nem tett.

miböl ismerhetem fel,hogy emögött milyen érzések vannak?

Valoszinüleg csak egy kalandot akar? segitség--

IRJATOK


2011. nov. 29. 23:48
 1/7 godside ***** válasza:
hat kerdezd meg hogy akar-e valamit... ha dugni akar es te is akkor dugjatok egyet...
2011. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érezzétek jól magatokat!
2011. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el mesélni a gyerekeidről!
2011. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kalandot akar,ekkora korkülönbségnél nem hinném,hogy komolyan gondolná.A helyedben belemennék,nincs is jobb egy fiatal szeretőnél:)
2011. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy az anyja! Ennyi erővel a nővére is lehetnél és az is perverz lenne, de így h nem vagy családtag ez inkább izgató!!!!

2. A srác vonzódik hozzád. Biztos h nagyon szexi és szép nő vagy! Jól érzi magát melletted és tuti h a fél karját odaadná ha lefeküdhetne veled! Mint minden fiatal srác!

3. Valószínűleg nem akar veled családot alapítani, sem pedig veled maradni életed végéig! Viszont pár szép hónap vagy év, sok szexszel az nagyon tuti lenne!

4. Amiért reflexből bunkó voltál vele, azt hiszi h haragszol rá, hacsak nem olyan dörzsölt h minden mögé lásson.

5. Ha neked a pár hónapnyi viszony elfogadható, és nem mászol rá túlságosan akkor miért kéne megfosztanod magad valami széptől?

6. Extrém esetben előfordulhat persze ha a srác amúgy gyökér h életed végéig veled marad és szeretni is fog, persze akkor a köztetek lévő kapcsolat nagyon különleges lesz.


Az biztos h mindent megadna egy veled való szenvedélyes viszonyért, de akármi is lesz, erről nektek ELŐRE beszélnetek kell!!!!!


Majd írj h mi volt!

2011. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikeresen meggyöztem magamat arrol,hogy nem szabad belemenni ebbe a kapcsolatba :)

egy alkalom meg föleg nagyon megalázó lenne,nyilván csak ilyesmiröl lehetne szó.

üdv.mindenkinek

2011. dec. 15. 03:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen nem jó ismerkedni, a barátnőm egy baromi jó állását veszítette el így, kénytelen volt kilépni a pletykák miatt, a férfi, akivel kavart a főnöke volt.

A főnök visszament a feleséghez és az egész viszony szívás lett.

2012. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!