Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 34éves férfi vagyok, a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34éves férfi vagyok, a nőkkel még nem volt se barátnői, se haveri/baráti kapcsolatom se, miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a foglalkozásod? Mennyit dolgozol hetente? Egyedül élsz vagy a szüleiddel? Vannak fiú barátaid? Főleg ezekben kellene keresni a választ.
2009. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pár haverom van csak.a munkahely mellett szabadidőm lenne.Szüleimmel lakom
2009. jún. 1. 23:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, hogy miért van így. Egy a lényeg: változzon ez meg. Ismerkedj, a már ismert hölgyekkel beszélgess sokat kötetlenül. Nem harapnak, ők is tudnak beszélgetni, mint a férfiak.
2009. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,kiskoromtól kezdve úgy érzem,levegőnek néznek a csajok.
2009. jún. 1. 23:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Még csak olyan barátnőm se volt sosem,akivel beszélgethettem volna.Valahogy mindig leráznak.
2009. jún. 1. 23:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
félre ne értsd, nem bántásból írom, mivel nem is ismerlek, de nem lehet az,hogy ebben anyukádnak is része van? úgy értem, hogy anyukád nagyon ragaszkodik hozzád? te vagy neki az ő drága kicsi fia, akit foggal körömmel véd? ez is sokat nyomna a latba pl...
2009. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan vagy mint a legjobb barátom, akkor azt tudom mondani ne azt várd hogy a nők menjenek oda hozzád barátkozni ismerkedni, hanem te próbálkozz, sokat, lehet hogy elsőre lesznek akik átnéznek rajtad, nem érdekled, de ha jó dumád van biztos akadnak olyanok akik nem fognak egyből lerázni. Az én barátommal is ez a gond, csak úgy mer lányokkal beszélgetni ha én hívom oda őket hozzánk, magától nem, pedig 30 éves múlt és sok lány kedveli akiket kérdeztem erről, csak a srácnak nincs túl sok önbizalma és ez a gond. Aki mer az nyer... vagy valami ilyesmi :D Mi lányok sem vagyunk különbek a fiúknál, ugyanúgy lehet barátkozni velünk.


25/l

2009. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már eleve ott a gond, hogy 34 évesen nem vagy független. Ha nincs benned önállóság, nem tudsz együtt élni egy nővel. Biztos, hogy van valami...gondolkodj ezen. Ha azon változtatsz, össze fog jönni a dolog, hidd el! Én sok embert ismerek, akik a szüleikkel élnek 30-on felül és náluk is ez van. Nincs bennük elég függetlenség. Pl. van egy ismerősöm, aki 25 évesen egy szendvicset sem képes készíteni magának az anyukája segítsége nélkül. Normális nőnek ilyen férfi nem a zsánere. Egy nő komoly kapcsolatra azt is nézi, hogy mennyire lennél alkalmas a gyereke apjának. Ha nem mutatod ki, hogy egyedül megállod a helyedet, akkor nem fognak tudni megbízni benned. Én is olyan férfit kerestem, akiről sütött, hogy megáll a lábán.
2009. jún. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod? Számítógéppel kapcsolatos? Azért kérdezem, mert lehetne következtetni a foglalkozásodból is arra, hogy miért van ez.
2009. jún. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok nőt elriaszt ha egy 34éves pasi még a szüleivel él. Én erre tippelnék, hogy emiatt van. De remélem nem vagy olyan, mint a volt pasim, akinek az anyukája a reggeli kávét is ágyba vitte.
2009. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!