Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egyforma arckinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyforma arckinézetű párok járhatnak egymással?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miért mindenki a sajátmaga arcához hasonló párt keres, vagy házasodik össze?


Anyám nem a sajátmaga arcához hasonló emberhez ment hozzá, mégsem vagyok csúnya.


2011. nov. 29. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
az a mosószer... -.-
2011. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Koldus ***** válasza:
Úristen, nehogy már azt a degenerált szar való világot vedd már alapul. Oda olyan embereket válogatnak be, akik direkt kilógnak a sorból, mert van valami takargatnivalójuk vagy kétes múlttal rendelkeznek. Egyébként amennyit láttam eddig a vv-ből, az összes beválogatott csaj úgy ronda ahogy van...
2011. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

sok mindent hallottam már, de ilyet még nem... állítólag tudat alatt, de a nők a szimmetrikus arcformához vonzódnak, mert ebből a jó genetika tükröződik.

nem tudom milyen a saját arcformám, de kizárt hogy a hasonlóhoz vonzódnék :D

2011. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, tudod nekem olyan az arcom, mint a vasúti ütköző. És egy vasúti ütközővel járok.
2011. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hű,hát meglepődtem a válaszokon!


Én nem olvastam ilyesmit,de viszont észrevettem,hogy tényleg a hasonló arcformájú párok többségben vannak. Én erre mondom azt, hogy összeillenek. Az arcuk alapján. Ha passzol egymáséhoz,ha kicsit hasonlítanak,akkor helyesek együtt,összeillenek (és itt nem a belső tulajdonságokról beszélek)

2011. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mekkora kérdés úristen!!!!!!!!XDDDDDD
2011. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!