Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egyforma arckinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyforma arckinézetű párok járhatnak egymással?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miért mindenki a sajátmaga arcához hasonló párt keres, vagy házasodik össze?


Anyám nem a sajátmaga arcához hasonló emberhez ment hozzá, mégsem vagyok csúnya.


2011. nov. 29. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz. Azon már én is gondolkodtam, sőt olvastam is egy cikket erről, hogy vannak emberek akik magukhoz hasonló emberekkel jönnek össze. És hasonlítanak is egymásra az arcvonásaik.

Vagy olyan is van,hogy ami nincs meg a másik emberben az vonz téged nagyon.. De én ezen nem agyalnék túl sokat már.

Ez magától értetődik.:)

2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ez baromság, és nem kéne ennyi szennyet olvasni
2011. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Komolya kiskegyednek hiszel? :D
2011. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Koldus ***** válasza:
kiskegyed.hu xD
2011. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem a külső számít, hanem a belső tulajdonság. Inkább bízok egy csúnyábban, aki megbízhatóbb, mint egy rendszámtáblás, nyafogós, szilikon mellű "mai divatú" nőben. Aki ha kell, fűvel-fával...
2011. nov. 29. 20:57
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha így gondolsz a nőkre, hogy van a csúnya meg a rib@nc, akkor ne csodálkozz, hogy nincs barátnőd :D
2011. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Hiába mondod, ez a mostani divat. A "jövő női": mint a vv5-ben Veronika, a harcsaszájú nő, vagy Tóth Gabi és Ördög Nóri a travi.


Hova lettek a normális, helyes nők, akiken nincs tetoválás, nincs feltöltve se a szája, se a melle, és nem a pénzre , kocsira, izomra bukik? Ilyen már lassan a múlté.

2011. nov. 29. 21:04
 18/26 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz :D Érdekes módon én normális lányokkal vagyok körülvéve.
2011. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

De változik a szokás, ahogy változik a jövő is. Ha nekem lenne lányom, én biztos nem engedném, hogy a tükörben fényképezze magát, és mangaőrületben nőjön fel.


Ha már a v5-nél járok, ezek a jövő női.

2011. nov. 29. 21:09
 20/26 anonim ***** válasza:
A jövő női a médiában, és ennyi. Nem azokat kell nézni, nézzél körül a környezetedben. Biztos van "normális" lány is.
2011. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!