Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok és tavaly megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok és tavaly megismerkedtem a másod unokatesómmal aki nagyon megteccett. Járhatnák vele ha rokonom?

Figyelt kérdés
anyukám is célozgatott rá h járjak vele. A fiú nem vér szerinti rokonom. sürgős!! köszönöm előre!!
2008. júl. 2. 14:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%
Ha nem vér szerinti rokon akkor szerintem nyugodtan járhattok , és ha anyukád erre még "áldását " is adja , és télleg teccik is és te is neki és az ő rokonait sem bántja a dolog akkor szerintem nyugodtan járjatok , és legyetek boldogok:)
2008. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem tök jó lenne emg minden csak tod eddig bnőméket kérdeztem és mindegyik el volt hülve h rokonnal járni? hovagondolsz...szal nemtom mindenki mást mondd és már...ááá
2008. júl. 2. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
A másodunokatesód az pontosan ki? Ezt sosem tudom. Kinek a kije?
2008. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Másodunokatesó az unokatestvér gyermekét jelenti. Nem tudom, hogy nem lehet vér szerinti rokon. Az unokatestvér anyukád vagy apukád testvérének a gyereke, tehát vér szerinti rokon, ahogy a gyermeke is, tehát a másodunokatestvér is.
2008. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
hát ha szeretnél egy jó kis vérfertőzést akkor mindenképp járj vele
2008. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeséget írtam, utánanéztem a wikipédiában. A másodunokatesó a nagyszülő testvérének unokáját jelenti és vérrokon.
2008. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Hú, az nekem elég közeli. Hát az unokatesóm az vérszerinti rokon, tehát a gyereke is az. Nincs nagy korkülönbség köztetek? Én 20 vagyok és a másod unokatesóim 3-4 évesek. De persze mindenki máskor vállal gyereket,így lehetnek tolódások.
2008. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vér szerinti rokon, akkor nyugodtan. Egyébként úgy lehet nem vér szerinti, ha válások voltak, mástól van a gyerek, satöbbi.
2008. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
A magyar törvények még az unokatestvérek házasságát is engedik, szóval nyugodtan járj vele. Hogy a retardáltság hogy jön ki az utódokban, az már más tészta...
2008. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
17%
Szerintem nem mert az vérfertőző.
2008. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!