Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok és tavaly megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok és tavaly megismerkedtem a másod unokatesómmal aki nagyon megteccett. Járhatnák vele ha rokonom?

Figyelt kérdés
anyukám is célozgatott rá h járjak vele. A fiú nem vér szerinti rokonom. sürgős!! köszönöm előre!!
2008. júl. 2. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
nem tudom melyik okostojás pontozta le a válaszokat, de tényleg vérfertőzés. ne járj vele semmiképp ha nem akarsz debil gyerekeket.
2008. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Elnézést az előttem szólóktól, de azthiszem jobb választ tudok adni. Majdnem 6 éve vagyok egy lánnyal, ebből 4et élettársként töltöttünk el, 1 éve a feleségem, és 1 hónapos a gyermekünk. A feleségem a másodunokatestvérem. A kislányom ép és egészséges, bár 1 hétig túlhordta a párom, de az nem gond. 6 évvel ezelőtt mi egy dokit kérdeztünk meg, semmi probléma nincs abból ha másodunokatestvérek állnak össze. Illetve a család kicsit nehezen dolgozta fel, de az idő minket igazolt. Mi boldogok vagyunk!
2008. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy járhatsz vele, semmi gond nincs ezzel.

Nekem van egy ismerősöm aki az unokatesójához ment feleségül, azóta született 2 gyönyörű egészséges kislányuk is.

2008. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen, tényleg engedik a magyar törvények az unokatestvérek közötti házasságot????? Ez tuti?????
2008. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
am úgy nem vérszerinti h nekem keresztanyám vérszerint kereszapám nem és a fiú keresztapámnak a testvérének a fia...szal ő nekem másod uncsitesóm v már lassan én se tom h kim akkor. lényeg az h járhatok -e vele v nem???
2008. júl. 4. 22:21
 16/17 anonim válasza:
az utolsó kommentedből kiderült hogy 100% hogy nem vérszerinti rokon, tehát nyugodtan járjatok nem lesz belőle komoly gáz legfeljebb a családtagok véleménye
2010. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
most néztem csak a dátumot hogy majdnem két évvel le vaygok maradva, amugy legutóbbi vagyok, de mostmár kiváncsi vagyok hogy hogy alakult
2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!