Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés

Párom,Én,és az anyukája ültünk kint a konyhába tegnap este és beszélgettünk.

Kérdezi a páromtól az anyja,hogy gondolkodott-e már azon,hogy mit fog nekem venni karácsonyra.

A párom csak mosolygott...

Erre mondja az anyja,hogy illő lenne már egy jelképes kis mutatós gyűrűt venni.

"Nem eljegyzési gyűrűt,csak egy jelképes gyűrűt"

Hmmm...

Gondoltam magamban,hogy ha eljegyzési gyűrűt venne,akkor mi lenne.

Már 5 éve együtt vagyunk,olyan mintha bele akarna szólni,hogy mikor kéri meg a kezem.

Valamennyire kedves volt tőle,hogy gondolkodik ilyenen,de ne ő akarja már megmondani,hogy mikor mit.

És a végén mondta,hogy mindennek eljön majd az ideje.

22/N


2011. nov. 29. 08:24
 1/6 kendrazoltan ***** válasza:
Ha ezt úgy értelmezed, hogy bele akar szólni, hogy mikor van minek az ideje, akkor valamit nagyon félreértettél...örülnöd kellene, hogy szereti párodat, mert ugye ha nem így lenne, akkor nem hozna fel ilyen témákat. Nem akar beleszólni az életedbe, szimplán egy anyukának az ilyesmi hatalmas öröm tud lenni, szerintem csak nagyon szeretne már örülni valami ehhez hasonlóan jó hírnek...
2011. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért értelmezem így...

1.mert sosem volt felhőtlen az anyukával a kapcsolatunk,eljártunk egymás mellett minden szó nélkül,sosem tudtunk leülni igazán jókat beszélgetni,mindig olyan feszült volt köztünk a viszony.

Volt,hogy kibeszélt,amit a saját fülemmel hallottam,és a szemembe pedig utána nyálaskodott,jópofizott.

Ezért gondolom ezt amit gondolok!

2011. nov. 29. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

na várj,

te,ő meg az ő anyukája!vagyis az anyóspajtás?

inkább örülj neki,h a mama elfogadna menyének!nem ő mondta,h mindennek eljön az ideje?

szerintem ha a párod felnőtt ffi,akkor eltudja dönteni,h mikor van itt az ideje a lánykérésnek!

ne neheztelj emiatt az anyóspajtásra,felesleges,csak kedves akart lenni veled!

24n

2011. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülnél, ha meg ellenezné az eljegyzést akkor meg az lenne a bajod!
2011. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kendrazoltan ***** válasza:
Nézd, ha nem fogadna el és nem kedvelne, akkor nem erőltetne ilyen témát...bizonyára van benne egy olyan többletérzés - ami talán még számára sem tiszta -, ami arra irányul, hogy "osztoznia" kell veled a kisfián...ez sokszor furán csapódik le egy anyánál, de hidd el, szeret téged, úgyhogy ezt értelmezd inkább erre utaló jelként, mintsem úgy, hogy meg akarja mondani, mikor mit csináljatok...
2011. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó,így is fel lehet fogni,hogy "kedves akart lenni,és talán szeret".

De a sok gúnyolódás,és piszkálódás amit már kaptam tőle,nehezen tudja ezeket a dolgokat elhitetni velem.

2011. nov. 29. 09:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!