Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőm rohadt gázul becéz xD?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőm rohadt gázul becéz xD?

Figyelt kérdés

Csoki.

Az asszony elképeztően hányingerül becéz, mikor belelendül olyanokat mond. Amúgy Zsolt a nevem.

Szóval: Zsolma Zsolatán. jajj Zsolmikám te a kis Zsolmáciából. meg pami meg póniló meg cicapóni meg pamikám...

És folyamatosan szórja rám a hülyeségeit :D

ilyenkor rendesen hányingerem van már a sok csöpögéstől.

van aki ugyan így járt? És akkor még 1 kérdés. Ti hogy becézitek a párotokat?


2011. nov. 27. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Borjúm. xD

Édesek lehettek. :D

2011. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Néha nyuszipapa is mert, szapora egy... szóval szereti jót halmozni :$
2011. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

hívd úgy hogy Limpopói Pimpógyökeret-szo-

pó Puhapopójú- Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapó borjúkám-nak.

2011. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én csak szopós pasinak SP-t


fluor voltam, na mizu?!

2011. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én általában, kígyó, boszorkány, néha még döghús is...
2011. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 B.B05 ***** válasza:
100%
Cicapóni :D Hát ezen beszartam!!! Mi a párommal, erdei állatok vagyunk általában, mókus, bagoly :D De a legmenőbb nálunk is a cica :) . Viszont amit a Te csajod művel, na az odabasz rendesen!!! Szerintem simán csak mondd meg neki, hogy Téged ez zavar.
2011. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is rühellem, ha mindenféle idióta becézéseket aggatnak rám. Van nekem normális nevem is. Ilyenkor egyáltalán nem reagálok rá és akkor megunják, vagy kitalálok neki egy sértőbb nevet, így hamar abbahagyja.
2011. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan mond neki, hogy ez téged zavar. Én amúgy (nem a barátom még.. és lehet nem is lesz..), de itthon nyominak, hülyegyereknek, idíótának szoktam becézni. De csak itthon. Viszont a barátai meg No -nak... én meg csak a nevén szólítom. :D
2011. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

00:35

Igen mondta h miért póniló xD

De őszintén annyira lehet nem is zavar. Társaságba vissza fogta magát mert azt mondtam neki h azért ott ne mondjon már ilyeneket.

Itthon meg csak nevetek rajta. Legalább tudom hogy szeret.

De ha már nem bírom akkor rá fogok szólni hogy ez már nagyon folyós :)))

köszi mindenki.

2011. nov. 28. 12:09
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Kedves válaszolók!

Én vagyok a gázul becéző feleség :)

Nagyon sok édes, cuki becenevet tudok még adni az én kicsi Pamimnak. Néha igaz öklendezik és elmenekül, de én úgy élvezem :DDD sose hagyom abban! Amúgy meg csodálkozom, hogy nem panaszkodott a farkát illető becenévről az én kis Pörköltösnózim :)Úgy hívom a szerszámját, hogy Dzsárdzsár XD Ezt se szereti ez a Cicafiú, de majd beletörődik ;)

2011. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!