Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rohadt mód hiányzik! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadt mód hiányzik! Mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 1 hete az ( nem személyesen hanem az interneten).. nagyon hiányzik :( már nem kérlelem hogy fogadjon vissza. Hullámvölgyön megyek keresztül.. van amikor úgy érzem hogy szabad vagyok jó ez így, nem érdemelt meg engem, most meg mint egy darab semmi :( nagyon hiányzik!! tudom h nem érdemelt meg de akkor is szenvedek, nem mondhatom meg neki hogy szeretem mert nem hatna rá.. tudom :(((( kivagyok... nem tudom mitcsináljak... jobb lenne egyik reggel fel sem ébredni és örökre csak az álmokban lenne.. ő ott velem van még:(
2011. júl. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia

tökéletesen tudom mire gondolsz

mennyi ideig voltatok együtt? mert mi több évig és ugyanezeket a hullámvölgyeket éreztem én is

most már kicsit jobb, több hónap telt el de még mindig nagyon hiányzik

de te nagyon fiatal vagy, ne aggódj el fogod felejteni : ez a pasi nem épp egyenes ha neten keresztül szakít, akármennyi ideig is voltatok együtt...

2011. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kicsim, felejtsd el! Ez egy link sz@ralak! Nem volt képes tisztességesen a szemed elé kerülni, s úgy ejteni téged!!! Egyszerűen undorító. Tudom, hogy fájdalmas dolog, de szerintem próbáld meg túltenni magadat rajta! Az ilyen görények miatt nem szabad szomorkodni! És valóban nem érdemelt meg téged! Kapcsolódj ki, menj, sétálj, relaxálj, olvasgass és élvezd a nyarat. A fiút meg ejtsd le, még a nevére se gondolj!
2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, mindannyian ismerjük az érzést :( Foglald el magad, találkozz sokat a barátnőiddel, járj vásárolni, sportolni, kirándulni, vagy ami feldob. Egy ideig kerüld azokat a helyeket és tevékenységeket, amiket hozzá kötsz, és ne hallgass sírós zenét. Röviden ennyit tudok tanácsolni, kívánom, hogy hamar magadra (és rendesebb párra) találj!
2011. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapig voltunk együtt. De persze azelőtt 1 évig is sokat voltunk együtt ( mint barátok). Mondhatni a komolyabb része volt a 2 és félhónap.
2011. júl. 22. 21:23
 5/12 TOMAtm ***** válasza:
semmit,majd jön másik.ne parázz rajta,inkább a sulival foglalkozz.
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szegény, velem pont ugyanez történt.

Viszont azt ajánlom kérd meg, hogy álljon a szemed elé, és beszéljétek meg a dolgot.

Én is ezt tettem, és le tudtam zárni.

Az én barátom sem érdemel meg engem, mégis 1 évig sírtam utána.

Ma már csak egy rossz emlék, Te is túl fogsz jutni rajta. Viszont ehhez hosszú hosszú hónapok kellenek.

2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megtettem írtam hogy legyen ez, erre azt írta hogy neki ez kellemetlen lenne és azt se tudná mit mondjon...így ezt hagytam a fenébe :/
2011. júl. 22. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
2,5 hónap az semmi! Nem kell aggódni, fogd fel úgy, hogy a sors azért akarta, hogy vége legyen vele, hogy találj egy jobbat! Járj nyitott szemmel, flörtölj!
2011. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nikolanush válasza:

szingli létnek renpeteg előnye van. az a legegyszerűbb felejtési módszer ha kihasználod azokat. :)

szerezz önbizalmat, menj bulizni, meg legyél a barátaiddal...

2011. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így is van... Szórakozz, ismerkedj, ne agyalj ezen... Meglátod kis idő múlva megismersz valakit, akit sokkal jobban fogsz szeretni, és akkor rájössz hogy hülyeség volt már csak ennyi időt is pazarolni rá... Ha interneten szakított veled, akkor azt se érdemli meg hogy leköpd... Ismerkedj !! :)
2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!