Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy lánynak akivel elég jól elvagyunk jóideje több mint baráti viszonyba,elmondtam,hogy beleszerettem .úgy hittem,hogy ő is érez irántam valamit,mert úgy nézett ki a dolog részéröl is,de azt mondta csak szimplán jól érzi magát velem szóval nem érez úgy,mint én.azt mondta hogy szarul érintette a dolog és hogy ettöl félt. hogy miért nem tudta megmagyarázni,csak szarul lett meg elkezdett sírni és hogy ő nem érez így.de nem volt semmi harag.most mit csináljak? 20/f
2011. nov. 27. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
paprikáskrumplit
2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már most hiányzik.. rá írjak interneten,vagy inkább ne keressem egy darabig?
2011. nov. 27. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Később, tipikus probléma, egy fiú/lány barátság amiben az egyik többet szeretne, vagy többet érez.


Jó eséllyel azért sírt, mert úgy gondolja, hogy most elveszít téged mint barátot, amiben igaza is lehet!

2011. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem akarom elveszíteni őt..mert azt kizárva hogy beleszerettem is egy csodálatos ember és jó barát:S de a legrosszabb,hogy abban a hitben voltam hogy ő is érez irántam valamit,ehelyett csak pusztán jól érezte magát velem és túl érzelmesen mutatta ki ha nem is gondolta úgy:S
2011. nov. 27. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!