Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek Őt megszeretni, nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek Őt megszeretni, nálam csak sokkal szebb barátnői voltak, tele vagyok gátlásokkal, mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
a Barátomnak eddig csak ilyen topmodell kategóriájú barátnői voltak, nekem az alkatom meg inkább ilyen scarlett johanssonos, szóval nem rossz, de teljesen más, és az arcom se túlzottan szép, inkább átlagos, rettegek attól, hogy megszeretem, pedig érzem, hogy megfogom, mindig azon kattogok, hogy mikor dob ki, pedig egyáltalán nem olyan...tudom, hogy ez rosszat tehet a kapcsolatunknak...mit csináljak?
2009. máj. 13. 07:16
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ne görcsölj ezen!! Felesleges!!

Az én barátom például kinem állhatja a modell alkatu lányokat!! DE attól hogy a barátodnak eddig csak olyan tipusu barátnői voltak az még nem jelenti azt hogy nem fog szeretni téged, vagyhogy minnél elöbb ki fog dobni. A vékonyság egyáltalán nem alapfeltétele egy kapcsolatnak, sőt a szépség se nagyon. ÉS igen is egy átlagos lány sokkal inkább bejön a pasiknak mint egy toppmodell. NE A KÜLSÖDDEL TÖRÖDJ, ugy értem ne görcsölj azon hogy te "csunya" vagy. Ez nem fog jót tenni. Inkább add meg neki azt amit még eddig senki sem tudott. Add meg neki azt a mértéktelen szerelmet és szeretetet amire vágyik. Törödj a belső szépségeddel és ha kivülröl nem is vagy olyan modell alkatu igenis hogy a belsöd nagyon megfoghatja őt. Sok sikert hozzá. JA ÉS NE GÖRCSÖLJ AZON HOGY MIKOR DOB KI? EZ TÉNYLEG NEM TESZ JÓT A KAPCSOLATOTOKNAK!! Figyelj rá, szeresd és probálj neki mindent /nem anyagi téren, hanem szerelem, szeretet terén/ megadni amit eddigi barátnőiben nem talált meg.

Biztos képes vagy rá. LEGALÁBBIS ÉN ÍGY GONDOLOM.

ÉS HA AZT MONDJA HOGY SZERET AKKOR AZ UGY IS VAN. JA én ugyanebben a helyzetben vagyok, vagyis voltam. ÉS azt csináltam hogy megbeszéltem a barátommal hogy mi a gondom, és ő csak annyit mondott erre hogy tényleg nagyon szeret és az óta be is bizonyította. Már fél éve vagyunk együtt. Ne görcsölj és ne legyenek ilyen téren gátlásaid. Sok SIKERT

18/L

2009. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figy! Ha veled jár, akkor téged akar ! Nem lehet h modell barátnői futó kalandok voltak?

De tulajdonképpen ez itt tök mindegy, mert a probléma veled van. Nincs önbizalmad, ezen próbálj változtatni ! Meg különben is te drága ! Ilyen az élet, sose lehet tudni h mit hoz. Ha azon parázol mikor fog elhagyni, nagyon összefogsz zuhanni ha tényleg megteszi! És így rossz emléked lesz a kapcsolatról. Egyszer egy nagyokos azt mondta: SZERESD AMÍG SZERETHETED ! Mert parázhatsz életed végéig, de így nem lesz semmi jó benne. Szóval tudom, hogy nehéz lesz, de tedd félre a kételyeket, és SZERESD !!

2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek.:)
2009. máj. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!