Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi egyszer már csalódott valakiben, képes újra szeretni azt a valakit? Mennyi időbe tlelik, h megszeressen valakit? Ha elsőre nem sikerül megszeretni vkit, lehetséges, h később mégis megszereti?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Bonyolult kérdés de mégis megérthető...persze, hogy képes leszel másba beleszeretni...te is egy érző lény vagy:)

ami azt illeti, h mennyi időbe telik...hát sajnos azt nem tudom...

2009. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Újra szeretni? Ha tényleg szereti, akkor nem fog egy csalódás miatt kiszeretni belőle. Ha igazi szerelem, akkor valamilyen szinten úgyis mindig szeretni fogja. Tehát szerintem a csalódás és a szeretet annyira nem függ össze.

Én sokat csalódtam már, sajnos a barátom is bennem, de ennek ellenére ugyanúgy szeretjük egymást.

Az pedig, hogy mennyi időbe telik megszeretni valakit elég relatív. Én 1-2 hónapot mondanék, ha párkapcsolatban nézzük. De persze van, akiknél már az elején dúl a love (:

Az utolsó kérdés meg szerintem egy az egyben baromság, ne haragudj.

2009. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fke ***** válasza:
Egy év. Ez a szabály!
2009. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én azzal a sráccal már nem hiszem, hogy újra kezdenék, akiben csalódtam... (volt már ilyen)

Azóta én még más srácot sem mertem tiszta szívemből szeretni, mert féltem/félek, hogy megint csalódok.

És velem már volt úgy, hogy először nem szerettem, aztán hallosan belezúgtam egy srácba.:) 1,5 évig voltunk együtt. De volt egy másik szitu is, ahol először nem éreztem iránta semmit, aztán megpróbáltuk a kapcsolatot, és később sem szerettem bele...

Szóval ez sokmindentől függ sztem.

2009. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én pasimmal is ez a gond :(

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt és még mindig a volt csaját szereti.Azt mondja nem de én tudom és nagyon rosszul esik ez az egész :S Én mindent beleadok a kapcsba hogy jó legyen de hiába :S

Én azt javaslom: ne dobd el magadtól a boldogságot!És felejtsd el a múltat!

Ha tényleg jól érzed magad a csajjal és ha úgy érzed hogy van jövője a kapcsolatnak akkor ne hagyd hogy a múlt közétek álljon!

2009. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NEM. Én is jártam már így. Pontosabban oké, szeretem most is, a magam módján, de semmi nem lehet már köztünk. És ha lehetne sem akarnám. Sosem szabad visszafordulni.

22/f

2009. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!