Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes párkapcsolat, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes párkapcsolat, mi lehet a vége?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akinek semmije nem volt(22), és van egy 2 gyerekes családanya(32) akit elhagyta a párja 14 év kapcsolat után. Rá 1 hónapja összejöttek. Azóta 1 éve együttvannak bár sokszor veszekednek. A fiú soha nem volt nővel, lopós ingyenélő volt, soha nem dolgozott és nem is akar. Most is csak "tenyészbika". Szerintetek meddig tarthat ez az érdekkapcsolat?
2011. nov. 26. 20:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, az omniózus nő volt aki bevezette a szex rejtelmeibe, gondolom most el van kapatva a fiatal tehát még élvezi is. Még.

Mindenesetre hosszútávon szerintem nem fog működni. Szerintetek?

Mert kétlem hogy egy nőnek elég ha csak baszni tud az emberke, se dolgozni, semmi mást meg nem.

2011. nov. 26. 20:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek nem egyenrangú társa van szükségük.
2011. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Amúgy azért kérdeztem mert én össze szeretnék jönni a nővel. Persze nem mint vibrátor hanem mint rendes férj és feleség viszonyba. Dolgozok, van hol laknom nem tom bejönnék-e a nőnek? Fiatalnak is fiatal vagyok de nekem bejön a nő, függetlenül attól hogy szexmániás.


De elkeserítettetek, mert lehet neki semmi többre nincs szüksége, csak hogy meg legyen baszva és kész. :-(

2011. nov. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!