Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lét vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lét vagy párkapcsolat? Melyik érdemesebb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Párkapcsolat. Már a másik kifejezéstől is a falra mászok.
2011. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy az utóbbi. De valakinek csak az előbbiben van része...
2011. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt barátnőm, már nem is egy, de már jó fél éve nincs senkim és egyre jobban azt érzem, hogy minek is legyen? Jó így, nem kell senkihez sem alkalmazkodnom itthon, ha már a munkahelyen úgyis kell, legalább itthon lehessek szabad.
2011. nov. 26. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlen rád értettem, hanem pl. magamra.
2011. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már 23 éve az egyedülállóságban tébolygok. Nem vagyok eléggé határozott, de érett se ahhoz, hogy barátnőm legyen.
2011. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat. Az előbbit már nagyon unom. Szörnyen magányos vagyok. :(
2011. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de ha nem muszáj én nem szeretek alkalmazkodni valakihez, illetve a nyűgjét baját és hülyeségeit hallgatni.
2011. nov. 26. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neked csak ennyi a párkapcsolat... jól meg kell válogatni, kivel jön össze az ember, és olyat választani, akivel szívesen tölti minden percét. Ha csak ilyen divatos "szimpi, jól néz ki, miért ne?"-alapon vágsz bele, nem csoda, ha ide lukadsz ki. Léhaság, lazaság, éljamánakság, az instant recept a besavanyodáshoz.
2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig mindigis párkapcsolatot akartam,de már annyiszor megbántottak,hogy kijár egy kis nyugalom.Jól érzem magam így is,egy nőnek egyedül is meg kell állnia a helyét.A kacsolat meg majd jön ha jönnie kell..
2011. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a párkapcsolat érdemesebb, de a másikat is "meg lehet szokni", én több mint egy éve vagyok egyedül. Ha akarnám, lehetne párom, de mivel nem fogott meg senki komolyabban, így nincs.

Sokszor azon múlik, hogy az illetőnek milyenek az elvárásai az esetleges másikkal szemben és mennyire görcsöl rá erre a témára.

2011. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!