Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a tökéletes párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha van olyan...
2011. nov. 11. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, csak el kell mind a két félnek fogadnia, hogy nincs olyan: "Ha szeret, szeret úgy, amilyen vagyok". Tökéletes párkapcsolatban kölcsönös a bizalom és mind a két fél valamilyen szinten szívesen alkalmazkodik a másikhoz. Mai felfogások mellett ez elképzelhetetlen. Mai normatíva az, hogy mindenkivel jár, összefekszik, mert keresi az igazit... Nincs kegyes hazugság, nincs mással flörtölgetés, nincs másik nélküli buli. Sok kettesben töltött idő, kirándulás, Játék, ellazulás a hétköznapok problémáitól.
2011. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és amit kihagytam: Önzetlen szerelem és vonzódás. Az lehet az igazi amikor még nem is ismered, meg a nevét sem tudod, mégis vonz. Ha az illető is hasonló mint te, az nagy eséllyel lehet a tökéletes kapcsolat.
2011. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na meg persze a féltékenység... Mértékkel, az úgy az egészséges :D
2011. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, a bizalmon meg a vonzalmon kívül, hogy fontosabb dolgokban egyetértsen a két fél. Gondolok ezalatt a világnézetre, jövőképre, elvárásokra, ami az életét illeti. Ami még nagyon fontos, az az egyenes, őszinte kommunikáció, a hülye párkapcsolati játszmáktól, amikről rengeteget olvasok akár itt is, vagy hallok az ismerőseimtől, a hányinger kerülget. És szerintem van olyan, hogy külön buli, legalábbis nálam, a barátommal mindketten olyanok vagyunk, hogy kell néha a külön töltött idő, a lazulás a barátaink társaságában. Plusz szeretek olyan dolgokat csinálni, ami őt nem köti le, és fordítva, azokat külön csináljuk, hagyunk egymásnak teret, számomra ez is nagyon fontos.
2011. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLee ***** válasza:

Amiben éppen tökéletesen jól érzed magad, és eszedbe se jutna, hogy "de jó lenne, ha a másik ..."


Egyszerűen boldog és megelégedett vagy. Az pedig, hogy ennek eléréséhez kinek mi kell, na az totálisan egyénfüggő.

2011. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!