Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lét vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lét vagy párkapcsolat? Melyik érdemesebb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló életmód. A szingli szótól a hajamat tépem. Kinek kell kapcsolat? Folyamatos veszekedések, hisztik, elszámoltatások, érzelmi és hagyományos zsarolások, anyagi megterhelés, folyamatos aggódás, hogy mikor kúr félre. És mivel úgyis véget fog érni előbb-utóbb a szenvedés.

Teljesen mindegy, mert van, aki az egyiket részesíti előnyben, van aki a másikat. Nincs olyan, hogy csak az egyik jó és a másik a rossz, mert nem vagyunk egyformák, így felesleges ezért lehülyézni a másikat.

2011. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én egyedülálló vagyok nem pedig szingli. a szingli szótól rosszul vagyok. a szex és new yorkos kiégett vénlányok jutnak eszembe akik életfelfogásban hozzám képest egy másik univerzum!

ha az a kérdés, hogy egyedülálló szeretnék-e lenni vagy pedig párkapcsolat? akkor egyértelműen párkapcsolat, persze a megfelelő partnerrel. mert ugye annak hiányában inkább leszek egyedül, ami meg is magyarázza az első mondatom.

2011. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

sokat voltam egyedül.elég is volt. én a párkapcsolatra szavazok.

bár az én esetemben , 14 nap múlva már házasság lesz:)


25/N

2011. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!