Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mint tegyek az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint tegyek az ellen, hogy "elhidegüljön" a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta vagyunk együtt a barátnőmmel és soha senki nem tudta volna elhitetni velünk, hogy ez rosszra-rosszabbra is fordulhat.

Most ott tartunk, hogy "érintkezés, mint olyan már 3 hete nincs köztünk... Tudom egy pasitól ez elég nyálasnak tünhet, de nekem nagyon tud hiányozni például az ami "régen" volt köztünk, hogy mondjuk hazajön a munkából és hozzám bújik, vagy csak amikor egyszerűen fekszem hanyatt az ágyon, akkor rám ül és csak beszélgetünk. Nem a sexualitás miatt, hanem csak úgy a közelség miatt. Hiába mondja, hogy szeret, ha egyszerűen nem mutatja ki semmi ilyesmivel. Volt már elég kapcsolatom ahhoz, hogy tudjam ez rosszat jelent, de most valahogy tanácstalan vagyok. Úgymond semmilyen kikapcsolódása nincs, hogy esetleg elmenjünk valahova egy kicsit feldobni egy napot vagy estét... Neki tökéletes az itthon ülés is, amivel nekem sincs bajom, de itthon ülve néma csöndben a tv-t bámulva ez csak rosszabb lesz! És (talán) még időben vagyok, hogy megmentsem ezt a kapcsolatot......

Ha azon kívül, hogy: MENEKÜLJ!! -van valakinek valami épkézláb ötlete, megköszönöm!!!

Üdv! Isti


2011. nov. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy nyálas. A férfiaknak is lehetnek romantikusabb igényeik mint egy laza dugás...vannak is szerencsére.

Elmondtad már ezeket neki is amiket leírtál? Beszéljetek, hát ha kiderül mi a baj.

2011. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg, beszélj vele, hogy hol van a régi tűz..;)

meg te is bizonyíts, légy kicsit bohókás, huncut, csikizd emg, húzd az agyát kcisit, röhögjetek...meg ilyenek...:)

sztem az van hogy megszokott, megszokta, hogy vagy, és természetes neki a jelenléted, tudja, hogy szereted, és kevesebbet tesz a dologért, minek strapálja magát, ha úgyis szereted címszóval...

2011. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz valamilyen közös programot szervezni.Akár csak,hogy összedobtok egy közös vacsit,utána egy jó kis vígjáték vagy valami..

Vagy,ha ennyire hiányzik az érintkezés,akkor te közeledj jobban most. Pl: háttal van neked,te gyengéden megöleled,a haját félrehúzod és megpuszilod a nyakát vagy átöleled és felkapod (ha elbírod).

Ilyesmik..hát nem tudom,akármit is találsz ki,remélem hatásos lesz !:)

2011. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat!

Valahogy nagyon érdekes ez a kapcsolat és hol hullám, hol rohadt nagy völgy van benne, de az tuti, hogy nem adom fel! ;)

2011. dec. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!