Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Kicsit mellőzve érzem magam.

Figyelt kérdés

Szóval, ugye sulis. Tanulnia kell.

Ez mind oké. DE Ő úgy csinálja, hogy hazaér suliból délután, aztán kb este 10 ig internetezik (facebook), meg sorozatokat néz. Utána kezd el tanulni másnapra, és van hogy éjjel 1-fél2 ig tanul. Aztán reggel meg ugye fél 7 kor kel.

Ezt minden nap így csinálja. Aztán megyek hozzá 7 végén, és mi van..jajj olyan fáradt vagyok, egész héten 4 órákat aludtam....a szex alól is szívesen bújik ki ezzel. Aztán mindig azzal jön, hogy de szeret engem nagyon, csak fáradt....

De könyörgöm, akkor miért nem írja át a délutánjait? Hazajönne suliból netezne 2 órát (nemhiszem hogy az nemelég egy nap) este 6 kürül nekiáll, és 10 re sírva is készvan, aztán 11 kor lehetne aludni...és más lenne az egész dolog...

Fontosabb neki a suli mint én, valahol érthető is, de nem akarok minden 7 végén egy nyűgös fáradt emberrel lenni.

A 7 vége ugyvan, hogy lemegyek péntek este, akkor nincs semmi me "fáradt", szombaton alszik du 2 ig kb, felkelünk, kaja, utána meg készülődik a buliba...szex megint off...:( elmegyünk partyzni, ott ugye nemlehet, mert ő nemszereti itt ott csinálni, pedig volt pasijaival csinálta wc ben is, de velem nemjó....:(

hazaérünk regge 8, lefekszünk alszunk megin 2 ig, kb kaja, és épp itt az ideje hazamennem...:(

szoval ígymegy egy 7 vége kb...kicsit unom, hogy mindig "fáradt", mindig ráfogja valamire hogy nincs kedve....

Sokszor hallom ez annak a jele hogy nem szeret már, de ha nem szeretne, akkor miért jönne oda hozzám, és ölelgetne, csókolgatna, puszilgatna ,szorítana magához, meg miért könyörög szinte egész 7 en mikor beszélünk, hogy ugye 7 végén lejövök??!!

Beszéltem vele erről, hogy szervezze áta délutánjait...aztmondta átfogja, meg megígéri...

hát látom..semmit se tett. ugyanugy megy minden tovább.

Amikor emg felhozom, hogy megin fáradt vagy, és ezé rinyász hogy jöjjek le hogy nézem, hogy alszol, akkomeg az van, jovan a suli fontosabb hogy jolegyen az érettségi meg minden...

kösz..-_-, ki vagyok vele segítve.

Amikor én voltam így hogy érettségi előtt meg minden, hazaértem, kaja, tanultam másnapra, aztán ha készvoltam ,akkor volt szabad program, és csináltam amit akartam, nem így...

semmi áldozatra nem lépes értem, mindent mindig csak ígér majd így majd úgy, önző is...tulajdonképpen nem is értem mit szeretek benne....:'(


19/L

20/F

(4 hónapja vagyunk együtt)


2011. nov. 25. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nőm kb 2 hétig csinálta ezt velem aztán repült. 24/f
2011. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, mit csinálnék a helyedben. De ez elég furcsa szitu. Valószínű, hogy szeret, de nem annyira, hogy átszervezze a programját. Persze, meg kell hagyni, az érettségi engem is rendesen kikészített, főleg a szóbeli. Nem voltam hasonló helyzetben, de szerintem ezt meg kéne beszélnetek, máshogy ez nem megy. Bocs, hogy többet nem tudok a témához hozzáfűzni. Remélem a többiek adnak valami használhatóbbat, de talán az is segít, ha teljesen őszinte vagy vele. Mindent bele!
2011. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakítanod kéne vele. Előbb utóbb valaki úgyis kidobja a masáikat. Jobb rajta előbb túlesni.
2011. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szakíts vele!!!4
2011. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nehogy annyira nehéz legyen már a suli, hogy hosszú órákat kelljen rá tanulni. Az pedig szimpla lustaság, ha este áll neki.

Ha annyira fontos lennél neki, akkor tudna időt szakítani rád. Én a helyedben biztos, hogy nem tolerálnám. Most tök olyan, mintha nem is lenne barátnőd.

2011. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!