Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek a magas lányok?

Figyelt kérdés
Ti járnátok nálatok magasabb lánnyal?Mit gondoltok, hogyha egy eleve magas lány, magassarkút hord? Szerintetek 175cm 13 éves lánynak magas?
2011. nov. 19. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen eléggé 175 az átlag férfi magasság, én is annyi vagyok.

Átlag női 170


18/F


Ja hogy zavarna-e nem, nem különösebben.

Max akkor, ha egy magas velem, és még arra rávesz egy magassarkút!


1 hete derült ki, egyik évfolyamtársam, akire én csak felfelé tudtam nézni, egy magas velem, megkérdeztem volt egyáltalán valaha olyan, hogy nem magassarkú volt rajtad amikor találkoztam veled? ... őőő nem xD

2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez emberfüggő, mert én például a nálam alacsonyabb lányokat szeretem, mert én szeretek lehajolni a lányhoz kicsit és úgy megcsókolni, de ha 2m magas vagyok akkor te is alacsonyabb vagy nálam, tehát ez emberfüggő és van akinek bejönnek a magas lányok, egyik barátom egy nála fél fejjel magasabb lánnyal járt (nem emiatt ment tönkre a kapcsolatuk)
2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a magas lányokat ,illetve nőket!!!

Magassarkú az összes nőt kecsessé teszi ,de 13 évesen ilyeneket felesleges hordanod ,ráérsz később tönkre tenni a gerinced és a bokád!

2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm, én 198cm vagyok, mellettem pl még nem lennél túl magas, bár 13 éves korodban még bőőőven növésben vagy.


De kérdésed első felére: Engem nem zavar, ha magas a lány, vagy magassarkút hord, bár az is igaz, hogy ritkán találkozom olyannal, aki kb velem (közel) egymagas lenne.


25F

2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én 192 centi vagyok és csatlakozom az előttem szólóhoz.


Amúgy én ideálom az alacsonyabb lányok, de sokszor elámulok ha látok egy szép magas szőke daliás csajt :)) Biztos nem érdekelne a magasság.


Ez legyen a legkevesebb gondod csajszi ;)



21F

2011. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a magas csajok tetszenek, a 2 méteremhez a 175 centi az alsó határ.
2011. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
naná
2011. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok 195cm és már cseszettül idegesít, hogy egyik lány se ér fel rendesen :D
2011. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!