Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszenek a magas lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszenek a magas lányok?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert én a "túlmagas" kategóriába tartozok szerintem. 13 évesen 173 cm vagyok......

Esetleg tudtok valamit amivel optikailag alacsonyabbá tehetném magam... milyen ruhákat hordjak???


2011. aug. 5. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
magas fiúknak pont ideális
2011. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én 2 méterem mellett nem vagy magas :D
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én meg törpe vagyok "-.- 162 cm.Mindenki mellett eltörpülök..
2011. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, a legjobb a 165-173cm tetszik nekem bár ez szerintem átlagos - kicsit magas kategória.én 180 vagyok

vegyél fel vízszintes csíkozású ruhákat az eltereli a figyelmet a magasságodról, és kerüld a függőleges csíkozást ami kihangsúlyozza.

21f

2011. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én 174 cm vagyok és magassarkút is hordok. :)

15/L

2011. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pont veled egyidős vagyok, kérdező, és én is kb. ilyen magas, és én szeretem mondjuk a karcsúságomat kihangsúlyozni =) Én mondjuk szoknyákat, rövidnacikat, feszülős csőnacikat, vagy cicanacikat szeretek hordani =) Felsőnek meg minden jöhet ami tetszik, és jól áll =)
2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a rövidnacikat,a cicanacikat, és a csőnadrágokat is, de szerintem nekem a rövidnadrág nem áll jól, mert még hosszabbnak mutatja a lábaimat...:S egyébként utolsó, te hány kg vagy... vagyis mennyire vagy vékony???


Többieknek köszönöm, főleg a negyediknek....

2011. aug. 5. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezen aggódj! Tudom egy lánynak mindig aggódnia kell valamin. Amúgy van aki a kis cukikat ~155cm szereti max. 158-160cm és van aki a magas lányokat 172+cm. És van kevés aki a közte lévőket 160-172, bár rájuk inkább csak fanyalodnak mert nem elég magasok a srácok, vagy a cuki nehéz préda nekik.
2011. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 45 kg vagyok, 170 cm, és 13 éves. De az a 45 kg is kevesebbnek látszik rajtam, mivel magas vagyok. Egyik bnőm mondjuk 45 kg, 153 cm magas kb.és rajta annyira de nagyon látszik. Szóval nekem mondani szokták mindig, hogy olyan modell alkatú vagyok, meg szép csinos az alakom. =) De ne aggódj =)
2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De nekem is hosszítja a lábamat, és épp azért szeretem, mert a lábaim hosszúak és vékonyak =) Szerintem addig járj ilyen rucikban míg vékonyak a lábaid, meg te magad is ;)
2011. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!