Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és bele szerette egy 19 éves fiúba, aki elég messze lakik, már elég régóta barátok vagyunk, nemrég kezdett ez a kapcsolat megkomolyodni és bele szerettem, pár hónapja megkérdezte hogy én lefeküdnék én vele, igent mondtam és meg is történt, tudom hogy korai kicsit... a lényeg az hogy ő egyre furábban viselkedik, minden reggel 6kor sms-t írnekem hogy mennyire szeret meg hiányzok neki, és folyton ezt hajtogatja, ráadásul nem is úgy bánik velem mint ahogy a barátok szoktak egymással, folyton simogat, ölelget, megfogja a kezem, még akkor is ha korán reggel van és úgy nézek ki mint valami zombi....Nem tudom leesett-e neki hogy egy tisztességes lány nem utazik le hozzá 180 kilómétert, nem hazudik a szüleinek hogy láthassa, nem tudom hogy tényleg szeret-e vagy ha igen miért nem akar tőlem többet? :$
2011. nov. 19. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj te lány,nem kellett volna vele lefeküdni...erre nehéz válaszolni,azért nem így kezdődik egy kapcsolat hogy az emberek rögtön ágynak ugranak,még akár akarhat is tőled valamit..
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem helyes de meg kellett tennem :S nem tudom zavarja-e a korom vagy a távolság, vagy ilyesmi...
2011. nov. 19. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:

semmit se "kellett" volna tenned. Ha kieröltettebelöled ezt a választást akkor egy nyomorék b*zi legyen akármiylen "édeske"

Ha viszont neked is jó volt akkor megmondhatod a srácnak h te töbet is akarsz de nem tudsz hozzá mindig elmenni. Ezt nektek kell megbeszélnetek

2011. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mivan ha elmondom mit érzek és mindent tönkreteszek? :( nem ő győzöttt meg, én mentem bele....
2011. nov. 20. 00:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy végülis most mondta hogy ő is ugyan így érez mint én és áhh sose voltam ilyen boldog :"D
2011. nov. 20. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!