Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sas187 kérdése:

Mit tegyek? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni, egy csajjal a neten, kb 1-hete. És most az előbb kérdeztem tőle egy olyat, h élnek e még a nagyszüleid. nagyon rosszul vette. azt irta, te hülye, vagy ilyet kérdezni. mit irjak neki h szépen kijöjjek, ebből a helyzetből. bocsánatkérés semmi féle képpen nem jöhet szóba. értelmes emberek válaszát, kérem nem pedig baromságokat. előre is köszönöm
2011. nov. 19. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

"bocsánatkérés semmi féle képpen nem jöhet szóba"


Miért nem? Akkor mondd azt, hogy nem akarom megb*szni a nagyid, csak megkérdeztem, él-e még.

2011. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát rosszul kérdezted meg, persze hogy besértődik, ahogy így leírod olyan mintha zavaró tényezők lennének az életedben.


Mert a lányok így olvassák ki: Élnek-e e még a nagyszüleim............? és a ..... helyre belegondolja, "mert már nagyon idegesítenek", "mert mindig piszkálnak", "mert nem azt kaptam karácsonyra tőlük amit akartam".


Szóval teljesen jogosan hív hülyének, bár gondolom neked nem ez volt a szándékod, de akkor is elsős olvasásra ezt érti az ember.


Mond hogy: "bocsi, azt akartam kérdezni, hogy mennyi nagyszülőd van?", vagy bocsánat: azt akartam mondani hogy: Kijössz a nagyfaterékkal"(ahogy a stílusodnak megfelel).

2011. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:

off:"élnek-e még a nagyszüleim, mert nem azt kaptam tőlük karácsonyra amit akartam?" -->mivan? :D


on: kérj bocsánatot. akkor is. ez van, vagy az hogy sértődve fekszik le aludni, az pedig sosem jelent jót.

2011. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú elírtam eléggé, bár aki nem kötekedni akar az megéri :)

Aki kötekedni akar nyugodtan, mert tényleg hibás :)

2011. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca.. ***** válasza:

janem én tényleg nem értem:DDD

mára már kikötekedtem magam, de tudjuk be butaságom a forraltbornak s felejtsük el

2011. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mert a lányok így olvassák ki: Élnek-e e még a nagyszüleim......? és a ..... helyre belegondolja, "mert már nagyon idegesítenek", "mert mindig piszkálnak", "mert nem azt kaptam karácsonyra tőlük amit akartam". "


Na én az ilyn lányoktól menekülök. Akkir ennyire negatív, annak semmit nem adok, csak utat. Jó hosszút.

2011. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!