Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék végre tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék végre tovább?

Figyelt kérdés
Már 3 éve, hogy véget ért az első kapcsolatom, az első és egyetlen olyan fiúval akibe szerelmes voltam. Már gondolom régen túl kellene rajta lennem, de nem megy. A legfurcsább, hogy nem több éves, csak 3 hónapos kapcsolat volt, igaz már 1 éve ismertük egymást előtte. De egyszerűen nem tudom megérteni magamat, hogy hogyan szerethetem azóta is és mért nem tudtam ezt lezárni magamban. Hiába próbálkoztam új kapcsolatokkal egyszerűen nem működtek. Pedig nem ülök 3 éve bezárva a szobámba depressziósan rá gondolva, hanem élem az életem. Talán az a baj, hogy igazából nem ültünk le azóta beszélgetni, hanem kerültük egymást. És tudom, hogy neki se ment könnyen a felejtés, még legutoljára nyár végén is megpróbálta velem felvenni a kapcsolatot, de elutasítottam mert féltem a következményektől. Előre is bocsánat attól, aki ezt elolvassa a sok zagyvaságért. Viszont ha valaki lát benne valami értelmet és tud segíteni annak megköszönöm.
2011. nov. 15. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig szereted szerintem, semmit nem tudsz ellene tenni
2011. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon kevés a tapasztalatod,s nem ér semmilyen hatás,inger az életben,ez miatt a kevés emlékeidbe temetkezel,ezeket pedig felnagyítod.Ideje keresned valami elfoglaltságot és társaságba járnod,úgy hidd el könnyebb lesz...
2011. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, persze biztos nincs még annyi élet tapasztalatom, de azért nem vagyok már annyira kicsi. És ahogy írtam tényleg nem zárkózok be magamba, szinte minden héten össze jövünk a baráti társaságommal és bulizunk vagy csak úgy együtt vagyunk és hülyülünk. Mindig van valami elfoglaltságom.
2011. nov. 15. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy lett vége annak a kapcsolatnak? Lezártátok rendesen? Megbeszéltetek mindent, vagy még mindig ott kattognak a fejedben bizonyos kérdések amikre nem kaptál választ?


27/n

2011. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zártuk le rendesen. Még eleinte próbáltunk beszélni csak egyszerűen nem ment, nem értettük meg egymást. És így maradt.
2011. nov. 17. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia Julcsi :)


1) Szerintem lépj tovább, főleg ha most ott a lehetőség , hogy tovább léphess meny el randikra és biztosan elvarázsolja valaki újra a szívedet.

2) Általában én is ennyi zagyvaságot írok ide :)

3) Egyszer volt egy lány aki nagyon tetszett de mégsem lett semmi és közben el kezdett kerülni engem , egy darabig abba hagytam a keresését mikor újra próbálkoztam egy év után , megkerestem az egyetemen

és be mentem hozzájuk egy kurzusra , szünetben mikor oda mentem hozza hatát fordítót rohadtul szarul esett ...

4) most van egy lány Julcsi 19 éves akinek volt egy kapcsolata amin nem tette túl magát és jelenleg nem akar kapcsolatot... mikor ezt olvastam o jutott eszembe nem tudom , hogy te vagy-e ...

sajnos o most nem akar tőlem semmit ezert.... állítólag

5) itt a törpénetem.... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az abc-ben elég messze van a nevem kezdőbetűje a j-től, szóval kizárt, hogy Julcsi lennék.:D Viszont elolvastam a te problémádat is, nem vagy sokkal jobb helyzetben, sőt. Ne legyél ennyire jó és segítőkész mert mindig csak arra leszel jó hogy kihasználjanak. Én is arra törekszem, hogy megváltozzam és alkalmazkodjak a hazug, rosszindulatú emberekhez.
2011. nov. 17. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

koszi 6 is is én voltam :) sok sikert kívánok a változáshoz :)


- az a helyzet , hogy mar fogalmam , sincs , hogyan kerülhetnek közelebb ,... igazság szerint én is vissza éltem a helyzettel , hogy neki szüksége van segítségre és ez úton megpróbáltam közelebb kerülni hozza

2011. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!