Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy érzem, ő is belém. De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sex.
2011. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írtad ő is beléd. Mármint hogy rakja beléd!
2011. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahhj de sötétek vagytok......
2011. nov. 19. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Na igen, a perverz válaszok. XD


Ha mindketten szeretitek és már jól is ismeritek egymást, akkor már nincs akadálya, hogy egy pár legyetek.


Viszont ha még nem nagyon ismered, találkozgass vele, randizzatok, ismerd meg még jobban. Ha félénk fiú és nem mer elhívni, akkor nem szégyen ha te kezdeményezel, vagy próbáld meg elérni, hogy ő kezdeményezzen. :)

2011. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni...Nos keress egy közös ismerőst akiben megbízol és kérdeztesd meg vele..Vagy csak simán kérdezd meg,tudom ez így ijesztőnek hangzik,én is féltem de nem volt más lehetőségem ezért egyszerűen megkérdeztem tőle..Remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 wiWell ***** válasza:

5. mi ez ovi, már megint??? Kérdeztesse meg...


Akkor mondd meg neki, hogy tetszik, aztán meglátod.

2011. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, vagy mondj neki valami olyant, amiből véletlenül sem lehet félreérteni, hogy nem közömbös számodra.
2011. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!