Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők vagy a férfiak bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak bírják könnyebben a szingli létet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nők. Nekik kevésbé vagy szükségük a szexre.
2011. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem a férfiak. Legtöbb nő "belehalna", ha nincs pasi.
2011. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1-nek van igaza :D
2011. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor érdekes, mert én férfiként bírom a szingliséget, de nőn még nem nagyon láttam csak a "szűz kislány vagyok még" kategóriában.
2011. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát..én már elég nehezen bírom :/ 19F
2011. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
En tavaly marcius ot birom. No vagyok amugy. Csak mint egy masik kerdesre is irtam, elhataroztam, hogy megvarom az igazit, mert nem akarok megegyszer elvalni.
2011. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmü, hogy a nők.Persze vannak kivételek mindkét nemben.A legtöbb férfi, mindig keresi a csajokat...a tipikus nő viszont elvan egy életen át a büszkeségével, közönyével...úgyis majd jön egy udvarló...nembeszélve a tesztoszteronokról ami a férfiaknál eléggé jelen van és nem hagy minket nyugodni ezért le kell vezessük sportban vagy egyébb módszerekkel.
2011. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szingli, akinek nincs párkapcsolata.

A szex hogy jön ide? :)


Már nem azért, értem a logikát, de a gyakorlatnak azért ennek vajmi kevés köze van.

2011. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én esetemben nagyon is sok köze van hozzá :D
2011. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szex kapcsolat nem jelenti azt, hogy párkapcsolat, mert szexelnek. És itt van az, hogy ha szexel, de mégis szingli az nem bírja ki másik nem nélkül! Hiába nem jár vele, de muszájnak érzi azaz NEM bírja. Én akkor is a férfiakra szavazok, mert nem csak discos fiúk léteznek. Rengeteg fiú megvan szingli életével és csak azért csajozik, mert pinát lásson. Ha ez az jelenti, hogy nem bírja akkor a nőknél sem akik ők sem bírják ki szex nélkül. Ők is pasit akarnak.
2011. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!