Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már smároltam elég sokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már smároltam elég sokat. Mondhatni már elég tapasztalt vagyok. De a barátnőm még nem smárolt. Nem merem lekapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a barátnőm is.Fél éve ismerem(pontosan 7 hónapja)..Mikor megismertem már akkor ráhajtottam de akkor nem ugy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna..5 hónapig hanyagoltuk egymást olyan szinten hogy azt se tudtuk él-e a másik...Most 2 hónapja nagy a szerelem..De egyszerűen még is félek..
2008. márc. 21. 19:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha igazán szeretitek egymást,akkor nincs mitöl félned,hiszen a lány nem csinálta még senkivel,akkor honnan tudhatná azt,hogy ahogy te csinálod az rossz e,vagy ilyesmi.. szerintem nem történhet semmi rossz,a lényeg az,hogy éreztesd vele,hogy jól csinálja,mert nem hiszem,hogy ebben a korban nagy lenne az önbizalma ilyen téren,de az is kérdéses,hogy neked mennyi önbizalmad van,egyszóval vágjatok bele :)
2008. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nincs mitől :) Nem kell őt egyből lerohanni, a szájába tömni a nyelved, elég csak egy lágy puszi elsőre. Utána ő is ráérez, és minden simán fog menni.
2008. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg már annyiszor smároltál volna,akkor nem okozna neked gondod egy ilyen......Ha ilyentől félsz akkor legalább ne ird a problémád elé a sokat smároltam,nagy a tapasztalatom szöveget ,ami egyébként szerintem nem igaz....mi lesz a szexnél?
2008. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem óvatosan közeledj és ha látod, h nem zavarja kkor nyugodtan...sztem ő is szeretné.....:)....csak vigyázz, h ne nyomulj, bár sztem aki felteszi magában a kérdést az már eleve nem nyomulós....:D
2008. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen büszke vagy magadra mert eléggé sokat smároltál??? és milyen kapcsolat 2 hónapja ha nem ismered a lány érzéseit...egyszer gondolkodj el szerintem magadon...
2008. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Helyes az elözö hozzászolás(én a harmadikat irtam)
2008. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első 2 választ.A többihez inkább nemfűzök semmit..vagy talán mégis, mi a fa**nak kritizáltok igy?

Ti aztán tudjátok hogy én mikor és mennyit smároltam és hogy hányadán állok a barátnőmmel mi?Minek hazudjak?Szánalmasak vagytok.'-.- Még1x köszönöm az első 2 választ.

2008. márc. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!