Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nekem sose lesz senkim?

Figyelt kérdés
hol van az megírva, hogy egy rocker csajnak, aki viszonylag normális nem lehet pasija?? nem ronda vagyok. átlagos. szépnek nem mondanám magam. volt már pasim. de ettől függetlenül, fel nem fogom, hogy a sok partypiicsának hogy lehet mindig másik pasija, még ha rondábbak is mint én?? hogy csinálják? túl kicsi lenne a vákuum a fejemben? vagy mi az ami miatt ez van? hát már röhögök magamon esküszöm.
2011. nov. 18. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Küldj magadról egy képet, szívesen ismerkedem, főleg, ha azonos a zenei ízlésünk :P

20/F

2011. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A rocker csajok általában a legszebbek ;) Szóval fel a fejjel! ;)
2011. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Most az a gond, hogy rajtuk ennyi idősen átment már a fél város? Nemár! Örülj neki, hogy a hülyék nem rajtad gyakorolnak! :))) Ha begyakorolták, amit tudni kell, Téged keresnek majd meg, mert Te többet érsz! ÉS ez most nem vicc!
2011. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Vedd észre magad körül a jófej srácokat, és akkor lesz barátod! :)
2011. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a rokkot, ezért nem is ismerkedem velük. Gondolom egy rokker sem élvezné, hogy ül mellettem a kocsiba és üvölt valami jó kis tuc-tuc fogyasztást növelő zene. És én szintén megőrülnék, ha rokkot kéne hallgatnom. Nekem nem lesz rokker barátnőm, az biztos.
2011. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hát amíg 2 k-val írod addig tuti
2011. nov. 18. 23:09
 7/24 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy, hogy ck-val írom vagy 2k-val? A jelentése ugyan az, és gondolom rájöttél, hogy mit jelenthet az a szó:)
2011. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de mindegy. csak nem bírtam ki :D bocsi :D
2011. nov. 18. 23:20
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok, szívesen megismernélek.:P 21/F
2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én is imádom a rocker csajokat. egy 21 éves rocker srác :)
2011. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!