Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrogerJoe kérdése:

Most én vagyok a hülye vagy mi a baja egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvoltunk a barátnőmmel,de ha feltettem neki néha egy egy kérdést akkor mondta hogy mondjam meg én előbb az én válaszomat,mondtam neki hogy jó de utána ő is válaszol.Nah háth igen nem egyszer volt az hogy utána csak ennyi választ kaptam,hogy "Nem mondom meg :))" nah ez nagyon jó.Tegnap este felhúztam nagyon magam es mondtam neki olyanokat hogy te nem tudsz válaszolni egy kérdésre sem meg lehet hazudsz.Nah megsértődött és utána nem szólt hozzám.Másnap mondom neki h most mivan,és rávágta hogy "Nem veszed észre hogy köztünk nincs semmi?" ez szivenütött de nem tudok rá haragudni mert szeretem,és ő is mindig mondta hogy Szeretlek stb.Nah most ez mi?
2011. nov. 17. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah, én olyan simán mondom , hogy szeretlek, amikor közömbös egy srác minta pinty..

Bocsi nem ismerem a barátnődet,de én erre nem alapoznám a dolgokat,én is kamuzós fajta vagyok, és fogóval kihúzni belőlem a dolgokat ha olyanom van ,de az igazság fáj a férfiaknak ezért néha jobb füllenteni... :D

2011. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az van, hogy megsértetted, mert ritka bunkón viselkedtél, kérdj bocsánatot ajánlom!

Ha nem érted miért kellene ezt tenned akkor is kérj bocsánatot !

Ilyen hülyeségeken, hogy nem válaszol a szerelmesek nem húzzák fel magukat, szóval lehet, hogy magadat csapod be!


Nekem a párom hasonló, nehéz vele beszélgetni, elég szűkszavú, de én akkor is szeretem ha egy szót sem szól, egyszerűen nem kell neki, ez a szép egy jól működő kapcsolatban. :)

2011. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!