Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülye a barátnőm? Lehet baja?...

Hülye a barátnőm? Lehet baja? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm későn érő típus. 14 éves, de még nem menstruál. Matekból nagy dolgozat volt múlt héten. Mindenki arra készült, csak ő nem, mondtam is magamban, hogy hogyan fogja ezt megúszni. Erre óra közepén beáll hogy neki megjött és hogy fáj a hasa (a nadrágja is olyan volt). EZt mindenki el is hitte, csakhogy szünetben amit mondott... Azelőtt este felsebezte magát ott(...) és valójában még nem is menstruál. Hát én meg magamban mondom hogy ba**us...Ezzel megúszta a dolgozatot. Lehet belőle valamilyen baja? EZ egy betegség vagy csak simán hülye? 14/L
2011. jan. 15. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szólj az anyukájának, hogy vigye el nőgyógyászhoz az idiótáját, mielőtt a vágásból komoly gyulladás lesz...
2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam már ezen, hogy szólok a szüleinek, mert nem ez az első húzása (de a többi azért nem volt ennyire durva).
2011. jan. 15. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Úristen. Ez már beteges. :/


És lehet baja...

2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne gondolkodj, tedd meg. olyan bakteriális fertőzést szedhet össze, hogy mire kiderül nem lehet kezelni. nem feltétlenül, de nagy eséllyel. gondolj bele, hogy a végbélnyílás és a húgycső milyen közel vannak a szeméremtesthez (nem lehet tudni, hogy honnan ered a vérzés) amúgy ez mentális betegség lehet...
2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért sebezte meg a punciját, hogy azt mondhassa, hogy menstruál? Elég nagy hülyeség volt. De sajnos olyan lányok is vannak, akik az alapján ítélnek meg más lányokat, hogy mikor jön meg az első menstruációjuk. Ez is elég nagy marhaság!
2011. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Egyetértek, ezért és tettem fel a kérdést.
2011. jan. 15. 14:41
 7/11 A kérdező kommentje:
*is
2011. jan. 15. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy hülye. Csak gondok vannak az érzelmi intelligenciájával.
2011. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mindenképpen kéne hogy lássa orvos azt a sebet

ha elfertőződik nagyon durva lesz

2011. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb orvos!!!
2011. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!