Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülye a barátnőm?

Miért ilyen hülye a barátnőm?

Figyelt kérdés

Majdnem megverte a pasija,és még vacilál azon,hogy vele legyen vagy sem?!Pedig pár hónapos kapcsolatról van szó.


Nem tudom,hogy hogy mondjam meg neki burkoltan,hogy tudok róla és,hogy egy barom ha vele marad.Nah igen még annyi,hogy nem tudja,hogy megtudtam,hogy kezet emelt rá.Még hozzá tartozik az is,hogy nem egy barom tini hanem korban felnőtt nő.


2011. aug. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire hülye.. már bocsánat. Szerintem kerek-perec mond meg neki, nem kell itt finomkodni.
2011. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A korban felnott no fel hogy masnak nem kell, ezert inkabb elturi ezt. Ne burkolj, mondd meg nyiltan, hogy hulye.
2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazi barátnok vagytok,akkot szugségetek van egymás véleményére!mondd meg neki a véleményed és próbáld megérteni ot,állj mellette,de mondd meg neki,h a te véleményed az,hogy odébb kellene állni!
2011. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ava87 ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, hogy tudsz róla, és kérdezd meg, hogy szeretne-e erről egyáltalán beszélgetni. Ha nem, akkor nem tudsz mit tenni, csak hogy biztosítod róla, hogy meghallgatod. Ha elkezded győzködni, lehülyézni, akkor valószínűleg később nem fog hozzád bizalommal fordulni, ha úgy dönt, hogy lelép, de támogatás kéne neki.

Annyit jegyezz meg, hogy helyette te nem oldhatod meg a problémáit, és azt sem mondhatod meg, hogy mit csináljon. Tapasztalat, voltam a tiédhez hasonló helyzetben. A saját döntéseit neki kell meghoznia.

2011. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már annyiszor járattam hiába a számat ilyen-olyan "barátnőknek",sose hallgattak rám.Aztán pedig mindig előálltak újabb panaszokkal és szemétséggel,amiket a pasijaik ellenük elkövettek.

Ma ha valakitől mehallok valami hasonlót,már csak röhögök rajta.

Hagyd a fenébe,majd a saját kárán megtanulja!

Inkább törekedj arra,hogy neked jobb pasid legyen :-)23n

2011. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő 23 éves,úgyhogy nem hinném,hogy az van benne,hogy nem találna mást....


Utolsónak.:Köszi de már 4 éve boldog kapcsolatban élek és menyasszony vagyok.

2011. aug. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!