Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most én vagyok hülye...

Akkor most én vagyok hülye vagy a barátnőm nem teljesen oké?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy kicsit régebben ismerkedtem egy sráccal, állítólag (ő azt mondta) hogy bejövök neki, de én elutasítottam. (A barátnőm akkor nagyon drukkolt, de nem olyan barátnősen hanem inkább sürgetett.) Aztán nem rég megismerkedett ez a srác és a barátnőm, és most a srác bele van esve a barátnőmbe, de amikor meg akartam beszélni ezt a barátnőmmel (mert nekem valamiért rosszul esett hogy "befurakodott" közénk, a srác amúgy nagyon kedves de valahogy nem az esetem vagy nem is tudom) akkor azt mondta hogy ez milyen kis dolog meg minek izgatom magam rajta.


Egyébként ez a barátnőm mindenben a legjobb akar lenni, társaságban mellette meg sem lehet szólalni, mert leolt, hogy ő legyen a legjobb, legkedvesebb.

Akkor most én reagálom túl, vagy ő nem biztos hogy jól tette amit tett? És mért érdekelhet ez engem ennyire?


2011. febr. 26. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te visszautasítottad a fiút, akkor most mit jelentsen az, hogy befurakodott közétek??Nem lehet, hogy te vagy az, aki NEM akarja, hogy bárki jobb legyen nála, ezért tűnik fel a barátnőd viselkedése?Ha mégsincs így, megértem, h zavar a barátnőd viselkedése és jobb lesz vigyázni vele. De a fiúval kapcsolatban vállald a következméynét annak, h elutasítottad.Nincs hova befurakodni.
2011. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekel mert irígy vagy még ha be sem ismered magadnak.

Összejöhetél volna a srácal de neked nem kellett most hogy a barátnődel van ez már zavar.

Társaságban meg ha ilyen a természete mit zavar az téged szokd meg vagy ne járj vele sehova.

De amugy ti csajok mindig ilyenek vagytok egymást furjátok ahol csak tudjátok.

2011. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg te vagy a befurakodó mostmár. Neked nem kellett a srác állítólag, mindkettőnek ezt mondtad, utána kiderült, hogy ők viszont kölcsönösen tetszenek egymásnak, akkor ki vagy te, hogy az útjukba állj? Ha ők ettől boldogak és neked ez nem tetszik, akkor nem vagy valami jó barát, önző vagy.

Tényleg ne izgasd magad ezen. Nem lehet, hogy tetszik mégis a srác, ha ennyire birtokolni akarod...?

2011. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő...


Olyan vagy mint a piacon.

Ott az "áru", de nem kell senkinek.

Azután jön valaki akinek kell, erre rögtön kell a többieknek is és jól összevesznek.

2011. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lánynak nem tetszik a srác amúgy. Már elég sok fiút magába bolondított.

Csak megjegyzem.

És igen, lehet hogy igazatok van. Mert amúgy egy nagyon aranyos lány, csak az most nem volt kellemes.

2011. febr. 26. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha ennyire kétszínű a csaj, ne barátkozz vele, még a vágén te húzod a rövidebbet.
2011. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kétszínűnek nem mondanám, csak szinte mindenkivel flörtölget.

És amúgy nem lenne baj ha összejönnének, vagyis jobb lenne mint most.

2011. febr. 27. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!