Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz, de remélem valaki végigolvassa.


Na szóval. Barátnőm tavaly októberben összejött azzal a pasival, akivel régóta együtt akart lenni. Kb. egy hónapig minden oké volt. Hozzáteszem, hogy két hét után lefeküdt vele, már nem volt akkor szűz. Aztán minden nap szinte veszekedtek, mert a csávó alig kereste, nem hívta fel, ilyesmi. Ez ment fél évig, de mindig kibékültek. Jött a nyár. Csávó 2 csajjal és félred.gott, a csajszi meg smárolt egy pasival. Akkor szakítottak. Szeptemberben úgy jött vissa suliba, hogy megint járnak. Kb. 2 hétig megint rendben volt minden. Aztán veszekedés veszekedés hátán, de mindig kibékültek. Aztán megint szakítottak, már nem emlékszem, mennyi idő után. Aztán a barátnőm egy nap elment hozzá, ottaludt. Egy hétig nem jött suliba. Állítólag a srác nm engedte, erőszakkal ott tartotta. Nem jelentkezett, minden este azt mondta, hogy holnap majd jön. Aztán mikor visszajött, elmesélte, hogy a csávó megverte. Meg mindig írogatta a barátnőmnek, hogy mekkora k.rva, hogy megcsalta. Aztán meg jöttek a bocsánatkérő sms.ek. Tegnap meg az volt, hogy kint voltak a parkban, több ember is volt ott. És a pasi ott, mindenki előtt elkezdte verni. A csaj fején lett is egy nagy dudor, este hányt is. De azt mondta, még így is szereti a pasit. Ma látom, hogy megy el a barátnőm. Kérdezem tőle, hova mész? Azt monja, kettőt találhatok. Mondta, hogy megy a csávóhoz. Mondom neki, nagy hülyeséget csinálsz, de te tudod, meg hogy mi lesz, ha megint azt csinálja, mint tegnap? Erre azt mondta, hogy "miért tenné?". Mondom, tegnap miért tette? S az volt hozzá az utolsó mondatom, hogy vigyázz magadra. TeGnap még azt mondta a lány, hogy ő lenne a legnagyobb hülye, ha ezek után visszamenne hozzá. És tessék. Valószínűsítem, hogy holnap nem jön suliba. Amikor a szobatársakkal elmondjuk neki a véleményünket, igaza ad nekünk, de mégis mindig a saját feje után megy. Tönlreteszi az életét. (Eközben volt neki egy jó kis gyomorfekélye is.) Szerintetek?

Bocsi, hogy hosszú lett.


2011. nov. 17. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hinném, bár kinézem abból az emberből... Csak nem tud tőle elszakadni, még ezek után is szereti... Hogy? Hogy tud hozzá elmenni ezek után??? Nem tudom felfogni.
2011. nov. 17. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 17:27es a cigányozással nem a faji hovatartozására utalt hanem a tulajdonságaira.

Sokszor használják ezt a jelzőt a rossz "megtestesítőjére".

2011. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajnak a sok ütéstől már elmenet az esze. Amúgy szülei mit szólnak ehhez?(bár szerintem nem sokat törődhetnek a kislányukkal)
2011. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neki is aranyból lehet a szerszáma.
2011. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!