Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy magányos ffi mire vágyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos ffi mire vágyik?

Figyelt kérdés
A válaszom előre is, h nem társaságra. Vagyis persze vágyik rá, de már hosszú évek óta egyedül élő ffiről beszélünk, aki vhol a magányát, másképp éli meg. A volt barátnőjébe nagyon szerelmes volt és a mai napig nehezen felejti. És itt vagyok én, leheletnyi rövid kapcsolatunk volt, ami másfél hónapja szakadt meg. Igazából egy gond volt, a volt barátnő, aki mindig közénk állt és én ezt nem sokáig tűrtem. Viszont hiányzik és szeretném vele éreztetni, h ha majd készen áll egy új kapcsolatra rám számíthat. ÉS bár már másfél hónapja nem beszélünk nem szeretném a kapcsolatunkat teljesen megszakítani. Most a héten névnapja alkalmából felköszöntöm, barátian... De utána?
2011. nov. 15. 19:05
1 2
 11/16 anonim válasza:

Mert (gondolom) el volt kényeztetve úgy viselkedik, hogy a világ fájdalma van a szívén. Őrülnie kellene, hogy valaki legalább ennyire érdeklődik iránta, de majd idővel rájön erre ő is.

23/ f

2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A volt barátnő szelleme állt közétek?Mert szerintem nem kell róla beszélgetni és faggatni.

Én időnként,2 hetente felhívnám és teljesen közömbös dolgokról beszélgetnék.Majd rájön magától,hogy kit érdemes választani.

2011. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nos, én sokáig nem tudtam a tényleges okot ami közénk állt(a volt barátnő), mindig terelte a témát, de a végén kiprovokáltam belőle. Természetesen nem akarom erőltetni, h beszéljen róla vagy ilyesmi. Csak sajnos én sem tudtam megfelelően kezelni a helyzetet.
2011. nov. 15. 20:14
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor viszont Te vagy a hibás!! Mért érdekel a múlt??

Neked nincs??

Mért nem az a fontos,hogy most mi van?? Főleg ha még beszélni se akar róla,hogy később ne vágd a fejéhez.

Ezt a kapcsolatot Te nem akarod,és erőszakkal akarod kiszedni belőle,ami lehet,hogy nem is fontos,csak Te csinálsz belőle elefántot.

2011. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, de mit tegyek? Bármit megtennék, h helyrehozzam a dolgokat. Hiányzik, szeretem, szükségem van rá.
2011. nov. 15. 20:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha akarod ,akkor meg fogod találni a módját.Egy vacsorameghívással,egy mozival,egy sétával,egy videónézéssel.Csak soha többet ne faggasd a múltjáról.

Mert amit elmond,azt a magad leértékelésének tudod be.

És rád tör a féltékenység,és csak vita van belőle. Valószínőleg már rég nem fontos neki.Az egészből az a fontos,hogy tud szeretni,és lehet,hogy Téged sokkal jobban,mint mást.Ne hagyd,hogy a féltékenység,a gyerekes kutakodás tönkretegye ezt.

2011. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!