Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy magányos ffi mire vágyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos ffi mire vágyik?

Figyelt kérdés
A válaszom előre is, h nem társaságra. Vagyis persze vágyik rá, de már hosszú évek óta egyedül élő ffiről beszélünk, aki vhol a magányát, másképp éli meg. A volt barátnőjébe nagyon szerelmes volt és a mai napig nehezen felejti. És itt vagyok én, leheletnyi rövid kapcsolatunk volt, ami másfél hónapja szakadt meg. Igazából egy gond volt, a volt barátnő, aki mindig közénk állt és én ezt nem sokáig tűrtem. Viszont hiányzik és szeretném vele éreztetni, h ha majd készen áll egy új kapcsolatra rám számíthat. ÉS bár már másfél hónapja nem beszélünk nem szeretném a kapcsolatunkat teljesen megszakítani. Most a héten névnapja alkalmából felköszöntöm, barátian... De utána?
2011. nov. 15. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akarsz váza lenni?
2011. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha nem akkor maradj köcsög..:D
2011. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
???
2011. nov. 15. 19:11
 4/16 A kérdező kommentje:
barom
2011. nov. 15. 19:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy magányos férfi nőre vágyik.

De ez itt más.Ő azt hiszem türelemre és megértésre vágyna.

2011. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, 3. válaszoló igazad lehet/van. De h éreztessem vele, h én türelmes leszek és, h számíthat rám?
2011. nov. 15. 19:13
 7/16 anonim válasza:
Ez a srác nem magányos, csak megjátssza az eszét és az indok benne van az üzenetedbe. Néz meg például engem nem hogy névnapomra de még szülinapomra is alig akartam felköszönteni páran. Egyébként vegyél neki egy jó bort azt itasd le, megoldódik minden problémád.
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, h megjátsza az eszét?
2011. nov. 15. 19:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Kimostad a kádat?
2011. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ő nem keres téged,akkor neked sem kell keresned...(Szerintem)
2011. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!