Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ennél is több szabadságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ennél is több szabadságra vágyik?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Elmondása szerint nagyon szeret, de ő olyan típusú férfi akinek szüksége van térre. Nem lehet beszabályozni és ne akarjam megmondani, hogy mit csináljon mert ugysem azt fogja tenni. Csak a saját érdekeit tartja szem elött.

Heti 2-3x szoktunk találkozni. Szerintem egyáltalán nem sok, én többre vágynék. Elszokott járni haverokkal szórakozni. Ezzen nincs problémám.

Azzal viszont van, hogy megkértem csináljunk valami közös programot hétvégén, vagy esetleg együtt menjünk bulizni. (Már nagyon rég voltunk közösen) Erre megkaptam, hogy ő haverokkal tervezte a hétvégéjét és miért nem tudom megérteni, hogy most erre van szüksége. Munkahelyi problémái vannak, ki akarja engedni a gőzt. Ugy éreztem mintha valami nyűg lennék a nyakán. Hozzám nincs kedve???

Nagyon rosszul esett. Kifakadtam, hogy az én érzéseimet semmibe nem veszi és 29 éves létére alkalmatlan párkapcsolatra. Én minél több időt szeretnék vele tölteni ő pedig állandóan külön programokat szervez. És ezek alapján nem hiszem el hogy szeret egyáltalán. Csak használ amikor szüksége van rám, ha nincs pedig leráz.

Ő erre nagyon megharagudott, majdhogynem neki állt feljebb. Azt mondta, ha nem szeretne nem lenne velem. És ilyet ne mondjak neki. Szeret, de neki kell a tér.

Ennél több tér? És az én érzéseimmel/igényeimmel ki törődik?!?

Azt érzem kezd elegem lenni. Szerintetek van jövője egy kapcsolatnak egy ilyen férfi oldalán?

Nagyon szeretem, de csak szenvedek mellette!


Én/23


2011. nov. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben leginkább a kora zavaró, sok férfinak ilyenkor már családja van, ő meg haverozna, fura.
2011. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben azt csinalnam, h megbeszélnék vele egy programot, aztan az utolso pillanatban lemondanam, mondván, h " hát, nekem a baratnoimmel van kedvem kiemmni, értse meg.. ", valamint nem jelentkeznék neki parszor, ha hivna, vagy vegul igen, de azt is csak hosszas hivogatas utan..
2011. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak kihasználnak!

Te ennél jobbat és többet érdemelsz!

Nem értem hogy miért nem hagytad ott!!!

Ha én csinálok programot a haverokkal akkor nincs semmilyen gond ha jön a csaj is ha csak nem csajozásról van szó!!!

Ne legyél ágymelegítő!!!

Erre a legnagyobb bizonyíték hogy még ő állt feljebb neki aki nem szeret Téged!!!Gondolkozz már el egy picit!!!Ne hallgass a szívedre mert az csak átb@asz téged!!!

2011. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem leszel boldog ebben a kapcsolatban. Eltérőek az igények.


Amúgy az ember ha szeret valakit úgy istenigazából, akkor nem sajnálja rá az időt.

2011. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha, ugy érzem ő csak saját magát szereti.
2011. nov. 10. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennél is több szabadság kell neki!Hát akkor legyen!Dobd ki a pi csába!Nem érdemli meg hogy a barátnője legyél!!!!

Találsz ettől jobbat is!!!

26F

2011. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ugy gondolom, hogyha szeretne téged őszintén...akkor a legjobban veled tudna kikapcsolódani..hisz gondolom ha egy jól működő kapcsolatról beszélünk, akkor nem csak a szerelme vagy, hanem a barátja is..de valahogy csak azt veszem ki, hogy a barátság ezek szerint nincs meg köztetek..lehet hülyeség..nem tudom...persze megint más, ha egy férfi a barátaival megy ki sörözni..meg stb...de ahogy az első kommentelő is irta...szerintem is már máson kellene törnie a fejét..hisz mar nem tinédzser a fiú...
2011. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fzsuzsanna válasza:
Együtt vagytok mèg?èn teljesen ugyanebben a cipőben vagyok,mint te.az elejèn teljesen jò volt ès kb az 5-ik hònaptòl egyszerűn kijelentette,h több szabadsàg kell neki.elèg neki ;ha heti 1szer találkozunk,mert sok a stressz a munkahelyèn...
2016. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!