Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 magabiztos, szerelmes év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 magabiztos, szerelmes év után miért vágyik a barátnőm szabadságra?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nagyon sajnálja látja hogy mennyire törődöm vele és mennyire szeretem, és ne mtudja miért jött rá de azt mondogatja hogy ugy érzi hogy neki szabadság kell.. látom rajta hogy küzd ellene és bántja a dolog de nem tud mit csinálni. és ő is szeret, biztosan.
2009. jún. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
talán túl fiatalon jöttetek össze?
2009. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát biztosan.. mindketten 18 körül vagyunk.. de eddig semmi baj nem volt és már a közös jövőt tervezgetjük
2009. jún. 19. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Még fiatalok vagytok.Ez biztos.Érthető ha ő még szeretné a szabadsgot.Ennek semmi más oka nincs.
2009. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az van, hogy úgy érzi még nem igazán szórakozta ki magát.Gondolom még suliba jártok és nem mindjárt akartok dolgozni menni.Az is lehet, hogy más suliba megy távol tőled és nem szeretné ha a távolság ölné meg a kapcsolatot.
2009. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, talan megertem a baratnodet. En is 18 vayok, iden leszek 19. nalam kettos erzesek vannak ket eszmeletlen ev utan...minden nap egyutt voltunk, egyutt jottunk-mentunk a varosban. igazan a tarsam lett, a nagybetus Eletem:)

viszont pont egyik nap csuszott ki a szamon, egyik baratnomnek, hogy azert lennek par nap erejeig singli...erezzem a szabadsagot, mehessek ugy valahova, hogy ne atrozzak kozben senkinek semmivel, hulyulhessek valakivel (ami azert nem is hianyzik annyira), vagy egyszeruen csak szedithessek noi hiusaggal valakit...s mindezt nem azert mert nem szeretem a paromat. dehogy is nem, de 16 eves korunk ora egyutt vagyunk...azert az nem semmi... es most kozben belepusztulok mert mas-mas varosba megyunk egyetemre (ha osszejon)...szoval sokszor meg magamat sem ertem, nemhogy a parom ertsen meg...

a noknek neha szuksege van a "szabadsagra", hiusagbol, jot tesz az onerzetuknek, "megfiatalodnak", "ujjaszuletnek" tole. maskeppen meg szerintem nagyon szeret teged. nagy dolog, hogy ezt elmondta, en meg nem mondtam meg a paromnak. attol felek, mondanom sem kell, hiszen amarosan olembe pottyan a nagy "szabadsag" es nem fogok tudni vele kezdeni semmit, mert beleorulok a hianyaba...ki erti a noket?

nemtudom ertettel-e meg valamit ebbol az osszevisszasagbol, de talan valami hasonlot erezhet a baratnod is...

remelem helyre jon minden! Udv

2009. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!