Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hé fiúk miért vált rögeszmétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiúk miért vált rögeszmétekké a gyúrás? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

90%ban fiú barátaim vannak,korombeliek (19-)

Mást sem hallok egész nap csak a gyúrás,izom,csajok éééés izom összefüggés...meg "Ugye milyen izmos vagyok,bejön XY?"

NEM,nem jön be.....ok legyen kevés de azért ez már túlzás,hogy 0-24 izmok,mindenféle ahhoz szükséges kiegészítő,kondi,nem érek rá gyúrok.

Mi ez a nagy megfelelési kényszer nektek? Kinek akartok megfelelni,a luxusbuxáknak,hogy állandóan erről szól minden újabban?


2011. nov. 15. 02:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ÉN 19f 174CM 75-80kg (nem vagyok kövér,sem agyon gyúrt csávó). Nem gyúrok,hanem melózok + házimunka fűnyírás,metszés stb.

Vannak akik elvannak szállva maguktól mert gyúrna,tápoznak és sokat töltenek kondi terembe.És így csajoznak, csak tudni kell hogy ha már nem fog járni kondiba és nem fogja szedni az étrend kiegészítőt,fehérjéket, akkor leépül az izom.És így az a csaj már leszarja.De őszintén nem is kéne az ilyen csaj aki csak az izmomra jönne.De van olyan kondis is aki nincs elszállva magától de az ritka és kevés.

2011. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És sok időt is pénzt is fel emészt.

2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Mást sem hallok egész nap csak a gyúrás,izom,csajok éééés..."


Talán mert ilyen gyerekek vesznek téged körül??? Ez a társaságod, ezt válaszottad.

2011. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek a társaságomban és ezen a felszínes témán kívül,legalábbis amíg nem kezdte ez a korosztály majmolni egész normálisak. Ilyen ez a korosztály csak nem értettem miért és ne gyertek az én társaságom, én választottam szöveggel,mert több éves barátságokat nem fogok felrúgni egy hóbort miatt,ami úgy néz ki újabban divat lett. Nem a választásom kritikájáról kértem véleményt,hanem csak érdekelt mi ez az újabban feltört gyúrás láz ennyi az egész,és mivel nem kaptam választ máshol hát megkérdeztem itt.
2011. nov. 16. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!