Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hé fiúk miért vált rögeszmétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiúk miért vált rögeszmétekké a gyúrás? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

90%ban fiú barátaim vannak,korombeliek (19-)

Mást sem hallok egész nap csak a gyúrás,izom,csajok éééés izom összefüggés...meg "Ugye milyen izmos vagyok,bejön XY?"

NEM,nem jön be.....ok legyen kevés de azért ez már túlzás,hogy 0-24 izmok,mindenféle ahhoz szükséges kiegészítő,kondi,nem érek rá gyúrok.

Mi ez a nagy megfelelési kényszer nektek? Kinek akartok megfelelni,a luxusbuxáknak,hogy állandóan erről szól minden újabban?


2011. nov. 15. 02:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én utálom a konditermeket, de rengeteget bicajozom, néha futok és lépcsőzöm, illetve néha táncolok is. A mozgás lételemem.


Viszont az is igaz, hogy a fiatalok inkább menjenek konditerembe, mint a kocsmába. Összejönnek 4-5-en, jó a társaság, lefoglalják magukat. Nem rossz ez. (De újra mondom, én utálom a konditermeket.)

2011. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind azért van, mert a tizenévesek csak két helyről képesek tanulni: a mádiától és egymástól. Na most előbbi hamis képet vetít, a másik pedig a hamis kép hamisítványát. Ebből születnek az olyan sztereotípiák, mint a farok méretének egyenes arányultsága a nők kéjérzetéhez, vagy a női mell méretének kapcsolata a tulajdonosának sikerességével, vonzóságával.


Egyébként rossz körökben mozogsz, ez csak felszínes embereknél ennyire trend, mifelénk cseppet sem központi téma, pedig sok ember csinálja.

2011. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem a rögesztmém. Régen emelgettem párszor, mert elég sovány voltam. Most is csak azért szoktam néha, hogy egy kicsit jobban érezzem magam, de az, hogy órákig ott kínozzam magam, csak azért, hogy néhány felszínes hülye p.csának megfeleljek, az nem az én világom. Mert azért másznak le a konditerembe, nem azért, mert nem lenne jobb dolguk. Nyilván, ha azt sulykolnák az emberekbe, hogy a kövérek a menők, akkor mindenki a McDonald's-ba menne és nem konditerembe.
2011. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves 8.válaszoló!

Igen,volt is már rá példa,kaptam is a többi lánytól érte az ívet,de engem ez sosem érdekelt túlzottan ha jól érzem magam az illetővel.Azzal a sráccal,akin "egy csepp izom sem volt" 1 évig voltunk együtt függetlenül a testi adottságoktól

2011. nov. 15. 13:12
 15/24 A kérdező kommentje:
Hm...köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. nov. 15. 13:15
 16/24 anonim ***** válasza:
mert a csajoknak magas elvárásai vannak külsőre és belsőre is , egy fiatal srácnak nagyon ki kell tünno e hogy ne a sok 30 évesekkel jöjön össze a csaj
2011. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Aki csak azért csinálja, mert tetszeni akar a csajoknak, az nem sokáig csinálja úgyse. Van aki olyannak született, hogy ez kódolva van a genetikájában (vágy az edzésre, a szenvedésre amit a súly megmozgatása jelent, tudván, hogy a szenvedés eredményeket szül stb.). Az alábbi idézet segít megérteni, hogy aki igazán szereti miért is szereti, és nem csak divatból nyomja:


"The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you're a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal. The Iron is the great reference point, the all-knowing perspective giver. Always there like a beacon in the pitch black. I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds." Henry Rollins

2011. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm,ebben látok némi realitást...viszont az idézethez hozzáfűzném,hogy azért a vassal nem tudsz elmenni sörözni,a vas nem nézi veled a meccset és nem beszél veled a végeredményről...sőt,semmitől :)
2011. nov. 16. 02:26
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem, persze vannak mellette normál barátok is, én úgy mondanám a vas a legőszintébb barát, mint ahogy az idézet is leírja nem hazudozik stb. Nem tudom ezt az életérzést milyen csajos dologgal tudnám összehasonlítani, így azért elég nehéz elmagyarázni, ezt érezni kell :)
2011. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Respect azoknak,akik azért csinálják,mert így gondolják és a szenvedélyük :)

Nekem speciel csak ez a divat gyúrás vagy nem tudom,hogy nevezzem,ez a majmolás nem jön be

2011. nov. 16. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!