Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hé fiúk miért vált rögeszmétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiúk miért vált rögeszmétekké a gyúrás? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

90%ban fiú barátaim vannak,korombeliek (19-)

Mást sem hallok egész nap csak a gyúrás,izom,csajok éééés izom összefüggés...meg "Ugye milyen izmos vagyok,bejön XY?"

NEM,nem jön be.....ok legyen kevés de azért ez már túlzás,hogy 0-24 izmok,mindenféle ahhoz szükséges kiegészítő,kondi,nem érek rá gyúrok.

Mi ez a nagy megfelelési kényszer nektek? Kinek akartok megfelelni,a luxusbuxáknak,hogy állandóan erről szól minden újabban?


2011. nov. 15. 02:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Azért vagyunk még páran akik lusták vagyunk gyúrni.. :D


Ez valami olyasmi megfelelési kényszer, mint az állandóan fogyókúrázó 13-16 éves csajoknál. Ők se tudják miért csinálják, de azt hiszik csak úgy jó az ember ahogy az ő idealizált világukban megjelenik.

Meg persze lehet a másik klasszikus eset is, amikor valamit ellensúlyozni akarnak ezzel.

2011. nov. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit,de ez nem normális...sem a lányoknál a plusz kilók miatt rettegés,sem a fiúknál ez...

Mondjuk a plusz kilós rettegésről sajnos nem sokat tudok,lehet ezért sem értem :) :/

2011. nov. 15. 03:23
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem rögeszmém, nem akarok senkinek se megfelelni. Igaz nem is volt barátnőm soha :) Mondjuk azért igyekszem mozogni, meg figyelek a súlyomra.


Egyébként ma amikor jöttem haza busszal, egy csapat tizenéves srác az egész úton (1 óra) a bicepszét mutogatta egymásnak, tapogatták, meg tervezgették, hogy mikor mennek legközelebb gyúrni, illetve volt velük egy vékonyabb társuk, őt próbálták meggyőzni, hogy tartson velük, mert az milyen "zsír", meg hogy be fog majd jönni a csajoknak. Lányoknál ezt a fogyókúrával kapcsolatban ilyen extrém módon, meg ennyire idegesítően soha nem tapasztaltam.


26f

2011. nov. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én rohadtul nem gyúrok, nem is szerttem soha. Elég magas vagyok (187) ezzel 85kg. Nem vagyok egy vasember, de őszintén eléggé bejövök a nőknek. Sok nő nem szereti a gyurma gyerekeket.
2011. nov. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én jártam annó gyúrni. Mindig sportoltam, évekig úsztam, karatéztam, majd mikor nem maradt más gyúrtam. Nem azért hogy másnak bejöjjek, hanem mert rossz volt a sport hiánya. Nem volt gondom az alakommal, most sincs, pedig már abbahagytam egy ideje. Van akinek a sportolás, mindegy mi az élete szerves része. Nagybáttyám fut, országos szinten is nagyon komoly eredményeket ért el. Ő szerintem meghülyülne ha a napi kb 20 km t nem futhatná le, vagy versenyek előtt sokkal többet. Szóval szerintem a tápos bandázós fiatalok mennek a csajozásra, a májerkodásra a nagydarabságra. A többi önmaga miatt kezdi el.
2011. nov. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én 190 centi vagyok, emellé kb. 70 kiló, egy csepp zsír sincs rajtam szóval elég szálkás vagyok. Nem rohadok naphosszat a kondiban, de amikor tudok, lemegyek, úgy hetente 2-4x. És azt vettem észre, hogy nagyon is bejön a lányoknak az, hogy jó alakom van. De persze nem ezért kondizok :) Hanem mert jólesik.
2011. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

mert az edzés jó, értem! az edzőterem és a súly nem lesz veled bunkó, nem lép félre, oda bármikor mehetsz kivéve szenteste! de délelőtt még nyitva van! annyiszor mész amennyiszer akarsz és addig maradsz ameddig szeretnél nem fog kitenni...

egy idő után az emberek már maguknak edzenek, mert ha nem tudnának edzeni akkor jönne a kérdés hogy akkor mit csináljak? mi az élet értelme az edzésen kívül?

ennyi pénzért ennyi örömöt semmitől és senkitől nem kapsz :)

2011. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert nektek lányoknak csak a külső számít. Te talán összejönnél vkivel, akin semmi izom nincs?
2011. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A sport jó, én is futottam aktívan évekig. De ha valakinek az az egyetlen öröm az életben, na az már nem egészséges.


Aki pedig valami olyasmi értendkiegészítőt szed, hogy látványosabb legyen az eredmény, az szerintem nem mondhatja hogy a sport miatt jár a testkultúra terembe (ahogy régen nevezték).

2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az én 17 éves öcsém néptáncol. :D Ki lehet nevetni, de jó kondiban tartja és megőrülnek érte a csajok.

26N

2011. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!