Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

van 1 lány az osztályban, aki nagyon tetszik nekem. múlt hónapban az ofi pont mellé ültetett. a lány mindig piszkált, firkált a kezemre, néha az ölembe tette a lábát. őszi szünetben írtam neki facebookon. akármiről eltudtunk beszélgetni. egyszer írtam neki, hogy hiányik nekem, meg hogy ha megyünk suliba, akkor csinálok róla képet, hogy enyhítsem a hiányt. őszi szünetóta alig szól hozzám.

szerintetek valami rosszat csináltam? teljesen össze vagyok zavarodva.

14/f


2011. nov. 13. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellett volna mondanod hogy hiányzik neked (mert nem is ismered annyira ha jól értem) és el kéne hívnod randira ha bejön neked. de lehet hogy csak nem ér rá valamiért :) no para, just laza
2011. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

volt olyan, hogy órán elkezte gyengén ütögetni a vállam. egy idő után kicsit idegesített, tehát megfogtam a kezét, hogy fejezze be. nem csinált semmit. néhány nap múlva megint ütögetett. órán. megint megfogtam a kezét de hirtelen elkapta. ezért vagyok úgy összezavarodva.

am köszi a választ. :)

2011. nov. 13. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:

ne törődj az ilyen gyerekes játékokkal, mint hogy ütöget, firkál, ... ezek azt jelentik, hogy valamiért fel akarja kelteni az érdeklődésedet


tegyél úgy, mintha misem történt volna

2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha mégegyszer ütöget a kezével b.sszál rá egy jó nagyot a kezére kalapáccsal
2011. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
XD nem akarom bántani, mert nagyon kedvelem! :D
2011. nov. 22. 15:32
 6/10 tudodki03 ***** válasza:
Szia. Szerintem is azért csinálja h felkeltse magára a figyelmet, szerintem kérdezd meg , akar-e tőled valamit ha nem hát akkor nem fog összejönni :/ de azért szurkolok .am hányadikos vagy?:S
2011. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi. 9.-es. :)
2011. dec. 6. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

egyértelmüen tetszel neki, ezért baszogat..

mondd meg neki, hogy te is tetszel nekem, másképp is játszadozhatunk szivi, nem csak így

2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem. köszi! :)
2011. dec. 14. 17:25
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nyugodtam próbálj feléje közeledni, meg hívd el randira én ezeket tettem ugyan ez csak 7.-es vok és már majd nem 2 hónapja járunk a csajjal.
2011. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!