Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, asszonyok! Szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, asszonyok! Szoktátok fogdosni a párotokat napközben?

Figyelt kérdés
Pl: Mikor elmentek egymás mellett megfogod a fenekét vagy a farkát?
2011. nov. 12. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
AZ UTCÁN LESZOPOM!!
2011. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam simogatni, mikor elmegyek mellette! Már 7 éve együtt vagyunk, 2 éve össze is házasodtunk! Nekem jólesik hozzáérni!
2011. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam ha nagyon szeretem es megakarom erinteni es olyasmiket csak otthon vagy sunyiba mashol is
2011. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megsimogatod. OK. De melyik testrészét?
2011. nov. 12. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mániám ,hogy reggel mikor jön ki utánam a konyhába jól meg markolom a férfiaságát:))) ilyenkor jól is indul a reggelje:)
2011. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Ott fogom meg, ahol elérem! Ez lehet a feneke, nemi szerve, feje, háta, hasa...
2011. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de romantikus :)))
2011. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én megölelném, erősen magamhoz szorítanám és megszagolnám :) áááh.
2011. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8/8


De jó lenne egy ilyen romantikus barátnő nekem. :) áhhh

2011. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

általában ha túl közel megyek hozzá abból ölelés és csók lesz, vagy ő jön oda hozzám mikor csinálok valamit a konyhapultnál, és hátulról nyakon puszil, abból is csók lesz.

egyébként megpaskolom vagy megmarkolom a fenekét, vagy csak adok neki egy puszit a nyakára, arcára, a homlokára.

de olyan is előfordult hogy nagyon belemerültünk a csókolózásba zuhanyzás után és nem jutottunk ki onnan amíg magáévá nem tett:)


bár mi már több mint egy éve házasok vagyunk.


26/N

2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!