Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy olyan emberrel jöttél össze, akinél azt hitted, semmi esélyed? Hogy?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:42
 1/9 anonim válasza:
igen volt
2011. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos én úgy érzem hogy nem tetszhetem senkinek, meg nem is nagyon vagyok kezdemenyezo, de valahogy mégis olyanokkal lanyokkal hozott össze a sors, akivel soha a budos eletbe nem gondoltam hogy valami lesz...szoval sztem nem az szamit hogy nezel ki.
2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A mostani barátom.Soha nem gondoltam volna,hogy valaha esélyem lehet nála.Utólag kiderült,hogy ő is ezt gondolta rólam:)Egyszer élünk alapon összeszedtem magam és megpróbáltam magabiztosnak tűnni minden alkalommal,amikor izgultam.


21/l

2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm. Gyakorlatilag rávezetett. :)
2011. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, volt... az exem egy isten... kinézetre is, meg intelligenciában is... az a fajta ember, aki mellé el sem tudok képzelni tökéletesnél kevesebb nőt, hiszen ő is az


nem is tartott sokáig, csak szédített :( végülis én hagytam ott, de épp azért, mert sose vett komolyan és nem fogta fel, hogy nekem ez nem csak egy jól érezzük magunkat együtt néha kapcsolat, hanem valóban szeretem... azóta se tudtam kiverni a fejemből

2011. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, elkezdtünk sokat beszélgetni, és kiderült, hogy ő is azt hitte semmi esélye nálam. Eddig 9 hónapja vagyunk együtt, és még mindig vannak olyanok, akik csak néznek, hogy hogy lehet ilyen jó csaja egy olyan srácnak mint én :') :D
2011. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindketten azt hittük, hogy semmi esélyünk a másiknál, én azért, mert úgy tűnt, hogy nem foglalkozik a lányokkal, ő meg azért, mert körülöttem meg sok volt a pasi.

Összeszedtem magam, odamentem és megsimogattam a hátát, így kezdődött. Persze akkor már barátok voltunk.

2011. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gergo_30F ***** válasza:
lehetett volna, de nem. ennek pedig csak és kizárólag az volt az oka, hogy én nem hittem el. tanulságos csalódás volt.
2011. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen volt. a srác nekem 2éve bejött, soha nem gondoltam volna hogy egyszer elhiv randizni. de ugy kb egy hónapja elhivott, nagyot is néztem :$ én csak álmodoztam róla hogy "jajj de jó lenne ha ő meg én..." és akkor egyszer csak megtörténik. iszonyat boldog voltam :D de mondjuk már vége, nem tartott sokáig. mondjuk még mindig tetszik, én is neki, nem tudom mi volt a baj :/ ha rajtam múlna örökké együtt lennénk :D
2011. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!