Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szerintem az riba. C aki 19 évesen 4 emberrel ágyba bújt!

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem 4 pasival volt és nehezen fogadom el!eleinte hazudott nem merte bevallani mert szégyellte a dolgot.volt közötte 1 éjszakás is! mit tegyek szeressem mint eddig?amúgy nagyon boldogak vagyunk és azt mondja velem a legjobb minden!(szex:csak nálam ment eddig el,ezt ő mondta:)riban.nak tartsam vagy egy értékes lánynak és szeressem ?! értelmes válaszokat akarok főleg lányok 21 F
2011. aug. 18. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Te jó ég.. mit problémázol ezen ennyit??!

Nem értem, hogy miért ne lehetne értékes lány..mindenki követ el hibákat, nem az a lényeg, hogy szeretitek egymást?!

Hagyd már békén szegény lányt.

2011. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
teljesen normális a 4. te hisztis férfi!
2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

Szeresd, ahogy eddig szeretted. Miért lenne azért másabb a kapcsolatotok, mert volt már együtt mással is? Szerintem ez butaság.

Egyébként az a fura, hogy azt alapvetőnek veszitek, hogy ti összejöttök egy csajjal, de voltatok előtte mással is. Ám ha a csaj van így,az már probléma...

Ne csinálj gondot ebből. Szeresd.

2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
véletlenül nem te tetted fel ezt a kérdést pár nappal ezelőtt? mert nagyon hasonlít a két kérdés egymáshoz
2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
és ha mondjuk ennyi évesen 20férfival?!?
2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért, de ha ilyeneken problémázol, akkor nem érdemel meg téged. Nem értem... miért lenne baj ha 4 pasival volt előtted? Irigykedsz? Kipróbálnád? Van buz.i ismerősöm, szóljak nekik? Miért ne lehetne azért értékes ember mert volt 5 pasival (mert elméletileg veled is volt)? Vagy miért volna rib@nc, ha volt 5 férfival az ágyban? Ha ezeket nekem megindoklod, talán el merem fogadni az állításod.
2011. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Es te hany novel voltal elotte? hmm?


en is 19 eves lany vagyok, a baratom elott 8 fiuval fekudtem le. kozuluk 3 egeszsegugy egyrjszakas volt. muszaj volt, mert mar nem birtam magammal. a baratom is volt elottem 4 lannyal, de engem nem erdekel, ugy ahogy ot se, hogy en hannyal voltam elotte. PROBLEM?

2011. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Ariadne13 ***** válasza:
93%
a 4 manapság kevés is 19 évesen.
2011. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
ez nekem vicces.. ha nem tudsz tullepni rajta, akkor inkabb hagyd ott.. mi bajod van azzal h 4 pasival volt már? ez nem számokra megy..
2011. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!