Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szerintem az riba. C aki 19 évesen 4 emberrel ágyba bújt!

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem 4 pasival volt és nehezen fogadom el!eleinte hazudott nem merte bevallani mert szégyellte a dolgot.volt közötte 1 éjszakás is! mit tegyek szeressem mint eddig?amúgy nagyon boldogak vagyunk és azt mondja velem a legjobb minden!(szex:csak nálam ment eddig el,ezt ő mondta:)riban.nak tartsam vagy egy értékes lánynak és szeressem ?! értelmes válaszokat akarok főleg lányok 21 F
2011. aug. 18. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is sok. Sokkal előbb el kellett volna mondania, akkor talán ezzel együtt szereted meg vagy nem. Az őszinteségét értékelhetnéd! Hogyha ez számodra kérdés, hogy szeressed-e ott már valami gáz van. Csak annyi a lényeg, hogy vele szeretnéd leélni az életed vagy nem. Ha bíznál magadban akkor ez nem jelentene olyan nagy problémát. Azért azt se felejtsd el, hogy az emberek változnak. Nyilván te érzelmesebb típus vagy. Azon érdemes elgondolkoznod mennyire illetek össze.
2011. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
dehogy sok.. ááá.. bezzeg ha pasiról lenne szó senki 1 szót se szólna...
2011. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
81%

Nekem van olyan barátnőm, aki 17 és fél éves és már 12 pasival volt együtt...és még kitudja mennyivel..szóval nem értem mit problémázol

18/L

2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
HÁNYSZOR fogod ezt a kérdést még feltenni ?!?!?!
2011. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg igen is sok, bár a mai világban 19 évesen 4 pasi az nem sok ahhoz képest amikor 14-15 évesek kefélnek füvel-fával, de ez nem normális dolog



lehet lepontozni

2011. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"17 és fél éves és már 12 pasival" Te jó ég milyen ótvaros ribancok vannak! Elég nagy érzelmi nyomoréknak kell lenni ahhoz, hogy valaki csak így túl legyen x pasin...

Barátnőd ehhez képest egy szent.


20/l

2011. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Érzelmesebb ember vagyok igen!1 csajjal feküdtem le aki 4 évig volt a barátnőm! ezért találom a 4 et nagyon soknak!de változik ő is mióta velem van mindent máshogy lát!
2011. aug. 18. 20:27
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
A pasik többsége szerint minden nő ribanc, aki nem fekszik le velük.
2011. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig csak neked van bajod vele.
2011. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Már hogy lenne sok? Átlagban 16 évesen kezd az ember nemi életet élni. Azt mondtad volt közte egy éjszakás is, tehát ez évi 1 pasira jön ki...
2011. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!