Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szerintem az riba. C aki 19 évesen 4 emberrel ágyba bújt!

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem 4 pasival volt és nehezen fogadom el!eleinte hazudott nem merte bevallani mert szégyellte a dolgot.volt közötte 1 éjszakás is! mit tegyek szeressem mint eddig?amúgy nagyon boldogak vagyunk és azt mondja velem a legjobb minden!(szex:csak nálam ment eddig el,ezt ő mondta:)riban.nak tartsam vagy egy értékes lánynak és szeressem ?! értelmes válaszokat akarok főleg lányok 21 F
2011. aug. 18. 20:00
1 2 3
 21/25 Rendesfiú/19 ***** válasza:
76%
Itt úgysem fogsz olyan választ kapni, amivel teljesen egyet értesz. Engem legfőképpen az "egyéjszakás" zavarna, ugyanis utálom és megvetem az ilyen nőket/fiúkat. OKa volt annak, hogy hazudott és eltitkolta. De legalább elmondta. A mai átlag sajnos 4 felett kezdődik, így bűntudatot se fogsz tudni kelteni benne. Csak mutasd ki, hogy bánt a dolog, de ne annyira, hogy nagyobb vita legyen belőle. Mert aztán lehet később Gyakorin olvasnád az ő kérdését....
2011. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

" Érzelmesebb ember vagyok igen!1 csajjal feküdtem le aki 4 évig volt a barátnőm! " Hidd el becsüllek ezért, de most őszintén, ha neki is csak 1 kapcsolata lett volna,akkor semmi problémád nem lenne? őszintén: az, hogy valaki nem szüzen megy bele egy kapcsolatban az manapság mondhatni természetes. ez után pedig, hogy valaki 1,2,x emberel volt lényegében érdektelen. az érdekes az, hogy a pillanatnyi kapcsolatban hogy viselkedik, mennyire tesz meg mindent a párjáért.

Lehetséges, hogy valaki kicsit naivabb, keresi a szerelmet, hűséges, de a párja átveri, kihasználja, neki csak egyéjszakásra van szüksége. és mikor már " megvolt" dogja. a lány meg újra csapódik, megpróbál túl lépni a csalódásán, szerelmes lesz újra. és indul a körforgás Megvetendő ezért? csak mert szeretetre/szerelemre vágyik, és egyébként mindent megtenne azért, aki ugyanúgy viszonyul hozzá, mint ő a párjához?

2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pasi vagy...Minden lányt megd.gnátok aztán szüzeket akartok elvenni? Kicsit paradoxon....:S
2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Már írta, hogy még csak 1 nővel volt...:)
2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nem érdekel, hogy a barátnőm hány sráccal volt, nekem az számít, hogy velem van, és ennyi. Neki se számítson, hogy én hány lánnyal voltam. Nem ezen múlik egy kapcsolat...
2011. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!