Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány, mikor érett arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, mikor érett arra, hogy járjon valakivel? (kor, indok stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez is úgy van mint a szexel. Ha valkit szeret és nemcsak divatból jár vele akkor érett rá.
2009. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
OK! Köszi!
2009. máj. 7. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez mindenkinél más... mert nem mindenki egyformán érett. Vannak későn érő tipusok.. akik csak 18 éves korukba (vagy utána) képesek belelépni egy kapcsolatba. Van aki már 13 éves kor körül.
2009. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
akkor érsz meg rá,amikor úgyérzed hogy bele szerettél...és csak vele akarsz lenni...ez kortól független
2010. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17:59el egyet értek!az adott helyzetbe megérzed mikor vagy rá képes!!szívedre hallgass és tudni fogod!21L
2010. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,az érzéseiden múlik, hogy készen állsz már arra, hogy valakivel együtt legyél, szeresd, és jól megértsétek egymást. Én igazából már majdnem 17 éves voltam, amikor lett az első barátom. Nem igazán érdekelt addig ez a kapcsolat téma, mert olyan jól elvoltam a barátnőkkel, meg haverokkal. 24L
2010. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Amikor érettnek érzi magát egy kapcsolathoz. És nem jut eszébe ilyen kérdés.

18L

2010. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha fejben rendbe tudod már tenni a dolgokat,majd akkor.
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyenrangú kapcsolatot akarsz, nem a pillanatnyi hangulatodtól függ, hogy szereted-e, nem irtózol a szextől vagy egy kapcsolat más normális velejárójától.
2010. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor először szeretsz valakit borzalmasan... 14/L vagyok és én most értem meg erre..és idén volt az első barátom is,akivel tényleg jól érzetem magam,és akit szerettem nagyon ,mikor jártunk :)
2010. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!