Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy ha valaki jár valakivel akkor az ne smároljon mással legyen az akár fiú akár lány?

Figyelt kérdés

tudom,hogy valakit kimondottan felizgat ha látja a barátnőjét más csajjal smárolni...de szerintem ha valaki jár valakivel ne smároljon mással.az én véleményem szerint ha a barátnőd smárol egy másik csajjal az megcsalásnak számit.egyszer megtette a barátnőm,pedig tudta mi erről a véleményem.majdnem szakitottam vele utána.azóta túltettem magam rajta,de ha felhozom,hogy megcsal mindig aztmondja,hogy nem.és ez elég zavaró,mintha nemtudná elfogadni,hogy szerintem az.mit gondoltok erről?

17/F


2009. okt. 31. 15:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*ha felhozom,hogy megcsalT

bocsi

2009. okt. 31. 15:19
 2/11 A kérdező kommentje:
bocs ha itt ott hülyén fogalmaztam
2009. okt. 31. 15:19
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
erről mindenkinek más a véleménye. én pl nem haragudnék ha a pasim smárolna egy másik pasival, de ha téged zavar akkor azt el kell fogadnia a barátnődnek.ha nem teszi meg ezt érted, akkor nem szeret
2009. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mennyire lazák az erkölcseid én sosem csinálnék ilyet és ezt el is várom a barátomtól.
2009. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A mostani tini pics@knal divat a buzulas.Keress normalis lanyt!Olyan is akad.
2009. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
ha csajt csokolna megakkor nem foglalkoznék vele de ha pasit akkor bisztos szakitanék 20/f
2009. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzol, én tökéletesen egyetértek veled.
2009. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán mi a f*sznak akarja? Utálom az ilyen "közösségnek-megfelelni-bármi-áron-mert-csak-úgy-szeretnek,-úgy-érek-valamit" embereket.
2009. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így van. Én akkor szakítottam a párommal, amikor rá akart beszélni, hogy szexeljünk hármasban.
2009. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem megcsalásnak számít ha mással csókolózNA A Párom, Nekem az is annak számít ha megnézz hosszasabban egy csajt!

Remélem Segítettem!;-D

2009. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!