Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy ha valaki jár valakivel akkor az ne smároljon mással legyen az akár fiú akár lány?

Figyelt kérdés

tudom,hogy valakit kimondottan felizgat ha látja a barátnőjét más csajjal smárolni...de szerintem ha valaki jár valakivel ne smároljon mással.az én véleményem szerint ha a barátnőd smárol egy másik csajjal az megcsalásnak számit.egyszer megtette a barátnőm,pedig tudta mi erről a véleményem.majdnem szakitottam vele utána.azóta túltettem magam rajta,de ha felhozom,hogy megcsal mindig aztmondja,hogy nem.és ez elég zavaró,mintha nemtudná elfogadni,hogy szerintem az.mit gondoltok erről?

17/F


2009. okt. 31. 15:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
aki jár valakivel az ne smároljon mással. szerintem igazad van. 17/L
2009. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!